Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A túrót hogyan, mivel adjam a...

A túrót hogyan, mivel adjam a babámnak? 8 hós múlt

Figyelt kérdés

A kóstoltatás során mihez keverjem?

Úgy gondolom, gyümölccsel lenne az ideális, de milyen arányban kell adni? Tudom, eleinte kevés túrót, és egyre többet, de amikor már egy egész adagot eszik, akkor mennyi a túró-gyümölcs aránya? Régebbi kérdéseknél olvastam, hogy főzelékhez is lehet adni. Én valahogy ezt nem tudom elképzelni, leírnátok, ti milyen főzelékbe tesztek túrót? (valahogy én nem tudnám megenni a főzeléket túróval)


2009. júl. 23. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én gyümölcspüréhez szoktam keverni, kb fele-fele arányban. (Először még kevesebb túrót tegyél.) Főzelékhez még én sem próbáltam.
2009. júl. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
én rizst, gyümit és túrót turmixolok össze, 1 dl kajába egy-két teáskanál túró elég szerintem
2009. júl. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem csak 1 éves kor után ajánlotta a doki és a védőnő is, és sajnos akkor is meghajtotta...

Én is gyümölcshöz tettem, először csak 1 kávéskanállal, majd 2 nap mulva 2 kávéskanállal, és így növeltem az adagot.

2009. júl. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!