Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik terhesvitamint szeded...

Melyik terhesvitamint szeded és mikor kezdted el használni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Gravidat kezdtem el szedni mikor 6hetesen kiderült,hogy babát várok.egy hónap után Elevitre váltottam(hányingerem volt tőle)és ezt most 1,5hónapja hagytam abba.

9hónapos a fiam.De októberben szeretnénk kistestvért,így augusztus vége,szeptember elejétől újra elkezdem szedni.

2009. júl. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Femibiont szedek a kb. a terhességem 5.hetétől,mikor kiderült,hogy babát várunk. Még szedem.Ma töltjük a 37.hetet. :)
2009. júl. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én ez Elevittel kezdtem 4hetesen,nekem viszont attól volt hányingerem,ugyhogy a Femibiont szedtem végig,és szülés után is míg volt cicizés/6hónapig


nekem egyébként a lábgörcsöket is csökkentette valamilyen szinten a femibion.

2009. júl. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elevitet szedek,akkor kezdtem amikor megtudtam hogy terhes vagyok és addíg szeretném szedni ameddíg szoptatok. Van egy-két olyan nap mikor elfelejtem. Terhesség alatt szorulást okozott,így mindíg ettem egy kis szilvalekváros kenyeret,joghutot műzlivel ami segített.
2009. júl. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Elvileg már akkor érdemes lekezdeni, amikor eldöntitek, hogy baba lesz. Mert a folsav, ami megakadályozza a nyitott hátgerinc kialakulását, már előtte is hasznos. Na, de van akinek évekig nem jön össze...

Én akkor kezdtem el, amikor terhes lettem. Félidőig szedtem, mert akkor már elvileg mindene megvan, és azt hallottam, hogy ettől lesznek az óriás babák. Ezt persze a szakértők tagadják. Szoptatás alatt megint elkezdtem, mert nem igazán tudtam kiegyensúlyozott étrendet folytatni pici baba mellett.

Én is hánytam a Gravidától, Elevitet szedtem.

2009. júl. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elevitet szedtem a terhességem elejétől kezdve, az utolsó 2 hónapban leálltam vele, majd a szülés után újra kezdtem. A a babám 6 hónapos koráig minden nap szedtem, azóta 2-3 naponta egy szem. Addig szedem így amíg szoptatok.
2009. júl. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Bocsi, h itt kérdezek, de a terhesség előtti formátokat (testsuly), visszanyertétek a vitaminok szedése mellett is?

2009. júl. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem a vitaminok miatt maradt +3kg,hanem a szoptatás miatt. A régi alakom majd ráér azután visszajönni ha befejezem a szoptatást. Addíg nem fogyózom és nem tornázom. Elég a sok séta a babával mozgásnak.
2009. júl. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem a gyógyszertárban a Gravidát ajánlotta a gyógyszrészhölgy, mert magyar termék. nekem bevált, de csak a 12. hétig szedtem, és a fogantatás előtt is szedtem 2-3 naponta. ha megszületik a kicsi talán újra kezdem szedni.

L. 36+6

2009. júl. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!