Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik a babám?...

Miért nem alszik a babám? Eddig végigaludta a 4.5hós kislányom az éjszakát már 8 hetes kora óta. Napközben is jókat szundított. Mára ez megváltozott.

Figyelt kérdés

Este 9 től reggel 7-ig aludt,de már egy hete felébred hajnalban és nem akar visszaaludni. Hajnal 3-tól, 5-ig fennt volt aztán aludt egy órát és tegnap egész nap nem aludt. Most éjjel hajnal 4-ig aludt és azóta fennt van.

Miért van ez? Már így is marad?


2009. júl. 23. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
A melegtől lehet.Nálunk is azóta van nyűg.
2009. júl. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Pont így jártunk mi is! Ő is átaludta az éjszakát 4 hónapos koráig, majd utána 1-2 szer újra kel szopizni. Én sem tudom eldönteni, hogy éhes, jön a foga vagy valami más oka van az éjjeli, többszöri kelésnek. Most múltunk 6 hónaposak és azóta sem lett jobb a helyzet.

2009. júl. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én 4 hós kislányom valamikor végig alussza az éjszakát valamikor meg csak úgy alszik ha a cici a szájába van.Teljesen megőrít,főleg úgy hogy napközbe semmit se alszik és estére ordít mint a sakál.
2009. júl. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ismerős, estére az enyém is borzasztó nyűgös csak ölben marad el.
2009. júl. 23. 09:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk aqz amnetrend, hogy pár napig alszik este fél 8-tól reggel 4-5-ig, pár napig meg felkel éjszaka is.

Most 4,5 hónapos aleányzó és ez már egy hónapj atrt.

Sőt pár napja, még éjfél előtt felébrad.és úgy ordít, mintha nyúznák.

Nem tudjuk hogy fáj valamije, vagy mi van. Olyankor csak cicin nyugszik meg.

Először azt gondoltam, hogy nem elég neki az esti tejadag, ezért adtam neki lefagyasztott tejet, na akoor bírta egészen este fél nyolcól este kilencig. Tehát nem az éhség miatt kel.

2009. júl. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

előző

aqz amnetrend = az a menetrend

2009. júl. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!