Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabával falu vagy város?

Kisbabával falu vagy város?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok, melyik a jobb.

A falu csendesebb, tisztább, de nincs ott semmi.

A város olyan amilyen, de legalább kéznél van minden. Nektek ez számít? Melyik az ideális?


2009. júl. 22. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kisváros a legideálisabb. Kocsival 35 perc és a megyeszékhelyen vagyok, de ahol lakunk ott nyoma sincs a nagyváros jellegzetességeinek hál istennek. Hogy érted, hogy falun nincsen semmi? Én falun nőttem fel, semmi hátrányom nem volt belőle.
2009. júl. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Falu!!!!!!Bár ha nem panel vagy ilyesmi akkor a város is tud jó lenni. Mi társasházban lakunk....szörnyú!
2009. júl. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi falunk lakunk és várost javaslok. Sajnos a magyar falvak többsége egyszerűen "halott".

Erősen gondolkodunk városbaköltözésről, pedig csak 2 éve lakunk itt.

2009. júl. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a KIslányom születésekor városnak nevezett valamiben éltünk!Na ott nem volt semmi!Most falun lakunk és a város 10 percnyi autózásra van /nem az a város amiben eddig éltünk/!!Ez tényleg attól függ, hogy milyen városról vagy faluról van szó!
2009. júl. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az a praktikus, ami csendes, nyugodt, de igény esetén max 20-25 perc alatt elérhető, ami szükséges. Úgyhogy én egy bármekkora város vonzáskörzetét értem. Ezektől messze nem mennék, mert van, ahol lassan ér ki az orvos, nincs bölcsi, összevonták az ovit, nincs járda, játszótér esetleg egy faluban. Ugyanakkor legyen sok zöld terület, ahol lakom, lehessen sokat sétálni, de ne legyen szúnyog és kullancs veszély például. Később aztán persze más igényeim lennének, ahogy nő a baba.
2009. júl. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi falun lakunk világ életembe városi voltam de baba szempontjából a falu jobb:)Panelba semmi képp ne menjetek nem előnyös semmilyen szempontból.Faluba persze unalmasabb az élet,de ha van kis terasz vagy erkély ami hűvösebb ideális ilyenkor hogy meleg van és uvb sugárzás van.Na és persze szabadabb,késöbb a gyereknek is jobb saját udvar és szerintem a faluban lehet megtalálni az igazi barátokat (gyerekkori) mert ugye a faluban általában mindenkit ismersz.De persze mindenki maga dönti el:)
2009. júl. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia!Városban lakunk,fél éves a babám-jó lenne az udvar,levegő meg ilyesmi.De másfél év múlva ha bölcsi kell,majd késöbb suli,szakkör,tanulás, sokkal több a lehetőség.A buszozás pedig szerintem egy gyereknek fárasztó.
2009. júl. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
30 évig városban laktam, aztán elköltöztem falura. Nem rossz, csend van, nincs őrült forgalom, a város 20 perc autóval, csak picit a lakosok összetétele zavar, de kezdem megszokni...de egy biztos, a lányom oviba és suliba nem ide fog járni...
2009. júl. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Budapesten lakom egy külsőbb kerületben, kertes házban, (villamossal 10 perc a metró, kocsival 20 perc alatt be lehet érni a belvárosba).

Semmi pénzért nem költöznék kisebb városba, vagy falura max. egy még külsőbb kerületbe, de azt is a közlekedés függvényében.

2009. júl. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!