Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jo lehet nagyobb babanak a...

Jo lehet nagyobb babanak a Pampers pelus, ha ujszulott koraban nem valt be?

Figyelt kérdés

Anno az egyes es a kettes meretet probaltuk belole, hala Istennek csak kaptunk par darabot, nem egesz csomaggal szenvedtunk. Nagyon rossz volt, egy-ket orankent atazott. Volt olyan, hogy a pelus szinte meg ures volt, de a gyerek hata nyakig pisis, pedig akkor meg nem mozgott ugye sokat, egesz nap aludt szinte.

Tobb kiserlet utan eddig csak a Huggies es a Libero valt be 100%-osan.

Sokan dicserik a Pampers Sleep and Play-t.

Meg merjem probalni, ha nagyon olcson latok?

Elofordulhat, hogy ez a jelenlegi nagysagahoz es aktivitasahoz mar jo lenne?

(Het es fel honapos a fiam, tobb, mint tiz kilo, maszik, felall, szoval szinte egesz nap mozgasban van.)

Tenyleg vekonyabb ez a pelus, mint a Huggies, Libero?


2009. júl. 22. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanaz a helyzet, mint nálatok, a liberonál maradtunk. Most próbáltam a lila tescósat, az sem rossz, de hamarabb átázik mint a libero. Egy ismerősöm mondta, hogy ha már más állagú a széklete mint egy-két hónapos korában akkor jó a pampers is.Ö is a vékonyságát emelte ki. Szerintem én kipróbálom, de csak kis csomagot veszek:-)
2009. júl. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Nikcsi ***** válasza:
100%

Szia!

Sokszor olvasom meglepodve hogy sokatoknak nem valt be a Pampers, Nem tudom van-e kulonbseg az otthoni vagy az itteni (Angliaban elek) kozott, de en maximalisan meg vagyok vele elegedve, kezdetektol ezt hasznaljuk. Pedig en is probalgattam tobb felet, Huggiest is, mikor otthon voltunk a Liberot (nekem borzasztoan vastag, egyebkent jo), lila Tescost (na az szornyu volt, pikk-pakk atazott).

Szerintem egy probat meger, csak kis csomagot vegyel. Mi most 9 honaposan az active babyt hasznaljuk, nem tudom otthon van-e, vagy esetleg mas neven, tokeletes es vekony.

2009. júl. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak megerősíteni tudom az előbbi hozzászólót:

eleinte kísérleteztünk, kipróbáltunk pár fajtát. A tescost tovább is ajándékoztam (tanácsadáson mondta egy kismama, hogy nekik az jó, na akkor vigyed) mert nagyon rossz volt. Aztán Baby Love-t használtunk (DM) és Huggies-t. Ezek beváltak.

Aztán egyszer sikerült nagyon akciósan Liberot venni, kipróbáltuk és szuper. (a pampers-et is próbáltuk, pisis volt még a füle mögött is).

Na azóta nem kísérletezek. Balázs rengeteget mozog, most egy éves, és egyáltalán nem fordult elő mostanában hogy engedett volna a pelus.

Maradt a Libero...:-)))

2009. júl. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy mitol fugg.

Az biztos, hogy nem az orszagtol, ugyanis en is Angliaban elek es az angol pampers nem jott be. :-)

Pedig ugyanugy csinaltam mindent, amennyire lehetett meghuztam a derekanal, kukit lehajtottam, stb. Azt hiszem, hogy nem a vekonysagaval volt baj (mert sohasem telt meg pisivel, mindig hamarabb kifolyt es cserelnem kellett). TAlan az volt a gond, hogy a derekanal elallt egy kicsit, nem volt gumis, nem igazodott a gyerekhez.

Mivel igy szinte az elejetol Huggiest hasznalunk, illetve ha latogatoban vagyunk, akkor liberot, mert azt meg jobban szeretem, igy nem tunik fel, hogy vastagok lennenek.

Ha latok nagyon kicsi kiszerelest, akkor beruhazok egyre es kiprobalom, maximum egy napig merges leszek.

2009. júl. 22. 22:24
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem csak a Pampers valt be - probaltunk mast is - mindenikbol kifojt a cucc. A Pampers teljesen megtelik pisivel - en csak csodlkozni tudok mikor itt olvasom milyen sok babanal nem jo
2009. júl. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet jó, ez mindig változik. Ráadásul a nem mini pappersből már több féle is van, próbálgasd őket :) Tényleg vékonyabb, és én nagyon szerettem New Baby korában, de sajnos utána már kevés volt a vékonynak a kapacitása számunkra, viszont az volt az egyetlen, ami rendesen szigetelt mindenhol. Most vastagabb van (Tesco-s), ami nem ázik át, de hát tényleg vastag. Szerintem, ha majd már nem lesz annyira folyós a kicsim "végterméke", megint kipróbálom.

Egy 4 hós baba anyukája

2009. júl. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!