Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt anyukák milyet...

Tapasztalt anyukák milyet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

gyerekülést szeretnék:

9-18 kg-ig

max. 30.000.ft-ig!!

Kérlek adjatok tanácsot, mert már teljesen össze vagyok zavarodva.

Köszönöm :)


2009. júl. 22. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Van ebben a kategóriában.

Mi ügybn vagy tanácstalan?

Mi a spárban vettük, 9-18 kgos, dönthető, 22.000 ft volt, most is kapható, a napokban láttam.

Nekünk bevált, imádja a gyerek!

2009. júl. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

[link]

Itt ebben a boltban megtalálod, a tulajok nagyon kedvesek, becsületesek. Amennyire kerestem a neten babacuccokat, itt a legolcsóbb.

2009. júl. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Arra lennék kíváncsi, hogy milyen márkát ajánlanátok ennyiért, ami biztonságos és nem használt!!

Kinek milyen vált be??

2009. júl. 22. 20:45
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Szia Brevi grand prix. Masszív fémvázas,több fokozatban dönthető,nagyon jól védi a babát.Mostanában láttam 22000FT -ért.
2009. júl. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos ha olcsót szeretnél akkor az nem biztonságos, mivel azt az isofix rendszer biztosítja. Az ilyen ülések azonban drágák. Én mégis azt mondom hogy ez az egyik dolog amiben nem szabad spórolni. Ha nincs isofix, akkor egy esetleges ütközés esetén a baba kirepül üléssel együtt. Inkább kicsit spórolgassatok még és vegyetek isofixes ülést. Nekünk az alábbi linken látható van. Imádja a kislányunk. Tágas dönthető, a huzat légáteresztő stb...


[link]


Ugyan ezt lehet kapni isofix nélkül is, ha esetleg nem tudnátok megvenni az isofixes változatot.


[link]


Ez kicsit kerül csak többe mint az általad írt összeg.

Sok sikert a vásárláshoz. 15 hós kislány anyukája

2009. júl. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 gyerekes anyuka vagyok,és az utolsó válaszolóval tökéletesen egyet értek.Sajnos ennyiért olyan ülést tudsz csak venni,aminek a tesztjei nem igazán jók(de inkább min ősíthetetlenek)...az én kisebbik fiamnak BébéConfort Axiss ülése van(9-18 kg-ig),a tesztjei is nagyon jók.Igaz,nem olcsó(80 ezer ft)de az élete és a biztonsága mindennél többet ér.A neve nincs ülések addig jók,amíg semmi nem történik.
2009. júl. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azt hiszem inkább összespóroljuk. Most még úgy is a hordozót használjuk :)
2009. júl. 23. 10:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!