Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hós babátok mennyi vajas...

10 hós babátok mennyi vajas kenyeret eszik meg egyszerre és hogyan? Egészben adjátok a kezébe vagy falatkákat és arra rá a vaj? Mekkora falatkák?

Figyelt kérdés
2009. júl. 22. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Lányom 13 hós, de még nem evett vajaskenyeret. Más tejterméket evett már? Mert a dokink szerint a túróval kell kezdeni, majd a joghurt, a sajt, a tej, és csak utána többi tejtermék, ha bírja a gyerek.

A szomszéd kisfiú falatkákat kap, a vajaskenyéren szalámival, vagy virslivel. Lányom nem eszi meg a kenyérfalatkákat, ő egyben kapja a (natúr) kenyeret és harapja.

Szerintem babája válogatja, ki hogy eszi meg jobban.

2009. júl. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én néha adok a szintén 10 hós babámnak vajas kenyeret,de csak nagyon vékonyan megkenve,kb.egy negyed karéjt héjastól és csak a kezébe adom,o aztán elnyammogja,persze a foldre is kerul belole.Ha látom,hogy a héjából túl nagyot harapott,kiszedem a szájából.

Érdekes,hogy itt Szlovákiában nem nagyon ajánlják a túrót,direkt kérdeztem a dokitól,mert itt gyakran olvasom,hogy elég korán adják a túrót gyumolccsel keverve,de o azt mondta,hogy azt még ne adjam,se tejet,se sajtot,hanem natúr joghurtot és esetleg vajat.

2009. júl. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
én is szlovákiábol vagyok. nekem javasolt a doki sajtot, vajat. Túrót nem is kérdzetem,de kétszer már azt is kapott.
2009. júl. 23. 20:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!