Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sajnos egyik napról a másikra...

Sajnos egyik napról a másikra elment a tejem, ilyenkor tápszer? Ha igen akkor azt meddig kell adni? Mit tegyek, mert kell a tejalapú valami ugye?

Figyelt kérdés
NAgyon szomorú vagyok emiatt,pedig rendszeresen cicire tettem babám,és pár napja szinte semmi nincs az emlőimben,ma meg már semmi.Van itthon Beba2 tápszer,de ezt meddig kell adnom neki? 7 hónapos elmúlt.
2009. júl. 22. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Előbb próbálkozz ezekkel, ha egyszer elkezditek a tápszert onnan már nem nagyon van visszaút! :)


[link]

2009. júl. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!!!!!
2009. júl. 22. 18:40
 3/5 anonim ***** válasza:
1-1,5 éves korig mindenképp legalább napi 500ml-t kapjon, amíg a tehéntejet be nem vezetitek. Gondolom már elkezdtétek a hozzátáplálást. Ne legyél elkeseredve, más örülne, ha ilyen sokáig tudná szoptatni a gyerekét. Pl én is.
2009. júl. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

én fél évesemmel jártam hasonloan csak egyik naprol a másikra nem volt tejem.(szó szerint)

onnantól fejnem kellett,igy visszaállt valamelyest a tejtermelés de ingadozott(egyiknap össz 60,másnap egy fejésböl 220)kisfiam ugyanis nem fogadta el a cicit(orditott,feszitette magát)tápszert kapott,potlásnak,de 2 hét után nem küzdöttem tovább,nem volértelme(addigra napi 100volt csak a max)

Egy éves koráig tervezem neki még adni(reggel és este eszi csak)aztán kiváltjuk szép fokozatosan ezt a 2 étkezést is.

2009. júl. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szerettem volna legalább 1 éves koráig szoptatni,én nem nagyon vagyok híve a tápszernek,nekem az táp :) De ha nagyon muszáj akkor adok Neki.Fél éves koráig csak szopizott,most már eszik mindent ami korának megfelelő.Lassan 8 hónapos lesz a tehéntejet is be fogom vezetni szépen,szokja a szervezete.Amúgy gyönyörű kisfiú,9Kg,73 cm,eddig nem volt szerencsére smmi baj a fejlődéssel,csak most parázok,hogy miért ment el a tejem ilyen hamar,pedig rendesen szoptattam. :( Köszi a válaszokat!
2009. júl. 22. 20:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!