Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Babám 3és fél hos kora óta...

A Babám 3és fél hos kora óta nem hajlandó szopni és cumiból sem kell neki az anyatej (? ) Tápszert kap (milupa pepti1), elkezdjem hozzataplalni?

Figyelt kérdés
Sajnos örökölte az allergiamat,en rengeteg mindenre allergias vagyok,nala a tej az ami biztos,kapott mar s.tököt,ő.barackot,s,répát,sajnos kukoricas bébiételt,de szinte mindenre erzekeny.Varjak a kajakkal,maradjon csak tapszer?Mindenhol mast olvani,hogy mi a jo neki,összezavarodtam
2009. júl. 22. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős most?
2009. júl. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
5 hónapos,többek szerint jobb a a friss hami mint a tápszer,mások szerint elég a tápi,egyébként szívesen eszi a pépeket,nincs más panasz,"csak" a kiütések.
2009. júl. 22. 14:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Ne arra adj, amit írnak, te látod a babádon, mit szeretne.


Ha elég neki a tápszer, akkor várhatsz még a kajákkal, esetleg kaphat tejpépet estére, babajoghurtot (nem tudom, arra lehet-e allergiás).

Ha viszont látod rajta, hogy enne mást, amikor te eszel, akkor próbálkozzatok a hozzátáplálással.

Próbálj olyasmit adni neki, amit te is ehetsz (természetesen korának megfelelőt)

2009. júl. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod,látom rajta,hogy szívesen lakomázna,elég nagy baba 7,5 kg lassan.

Sajnos en rengeteg dologra vagyok allergias,epp emiatt nem is mindig tartom be es nem is mindig okoz tuneteket,szoval furi,de nala azert vigyazok,remelem kinovi.

2009. júl. 22. 15:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha szivesen eszik pépest akkor adj neki, amennyi jólesik neki. Most itt a sok friss zöldség, gyümi élj a lehetőséggel.
2009. júl. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!