Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír ha aludni készülünk?

Miért sír ha aludni készülünk?

Figyelt kérdés
2009. júl. 22. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy fáradt lehet, vagy tudja, h most aludni készültök ő meg még nem szeretne aludni. Nem írtad mennyi idős, de fél éves kora után már tudja azt is mi az az egyedüllét és lehet azért nem szeretne aludni menni, mert akkor egyedül lesz.
2009. júl. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valoszinű mert valami nem tetszik neki.

pl.:nem akar aludni,melege van,fázik,éhes,szomjas stb.

nem írtál semmit sem igy az ember nem is nagyon tud segíteni.pl nem írtad,hogy hogyan szoktad altatni,menyi idős a babád,mit eszik(ha még picike)adsz e neki inni stb.stb.

2009. júl. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne haragudj,hogy ilyet írok,de legközelebb kicsivel több infót írj mi a gond,mert így senki nem tud neked írni segítséget.Senki nem tudja mire gondolsz és 1 teljese tág kérdés amit feltettél itt.Mennyi idős a babád?

Még 1szer bocsi de így nem tudok neked segíteni.:(((

13hónapos kislány anyukája

2009. júl. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
5hós a lányom,szopizik!Eddig simán elaludt és éjszaka se kelt fel.Most kb1hónapja sír eddig simogattam nagy nehezen elaludt 1hete szinte üvölt ha berakom a kiságyába.1órás sírás után elfárad és elalszik!Nem bírtam asírást hallgatni ezért az esti szoptatás az ágyban volt és becsempésztem a kiságyba!Éjjel ébred várok kicsit és megint berakom a kiságyba de nem tud már vissza aludni és sír újból!
2009. júl. 22. 14:06
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocs hogy csak így írtam a kérdést de siettem
2009. júl. 22. 14:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó 13:00 vagyok:

Szia!

Hát lehet a szeparációs félelemtől is,hogy sír.Ennyi idős korában kezdődött nálunk is.Tudja,hogy egyedül marad(anya nélkül) 1 rácsos ágyban,sötétben és ettől fél.Az én kislányom a mai napig sír ha egyedül hagyom a kiságyában.

De lehet még sok mindentől igen.Nem álmos még,vagy melege van,szomjas vagy csak kimaradt valami a rituáléból az elalvásnál(hülyén hangzik de ez így van!)vagy jön a foga,fáj a pocak,bent maradt 1 kósza büfi....

Remélem tudtam segíteni.

13 hónapos kislány anyukája

2009. júl. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!