Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hogyan altatja a babáját?

Ki hogyan altatja a babáját?

Figyelt kérdés
Most nem az érdekel elsősorban,hogy eszik,lerakom és alszik ,hanem ahol probléma az alvás!4 hónapos a kislányom és nappal is ha 20 percre eldobja magát, persze sírva alszik el ,mert sehogy nem jó. Az este maga a rémálom addig üvölt amíg el nem alszik próbálom ringatni,hagyom, megitatom ,de semmi nem jó.Hallottam az Aludj jól gyermekem c.könyvről,de nem tudom pontosan miről szól,hol tudnám beszerezni vagy valaki olvasta esetleg.Küzködik valaki ilyen problémával kérem írjon, mert úgy érzem most már becsavarodok.Előre is köszönöm.
2009. júl. 22. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én a kismamablog oldalon olvasgattam sokat. Nekünk is rengeteg probléma volt az alvással, főleg napközben, 3hónapos kora után. Most 5 hónapos és szépen alszik, kiszámíthatóak a napjaink, evés és alvás szempontjából. Sokat szenvedtünk mi is,mert sírt,feszítette magát stb. Voltak olyan napok hogy vérvörös szemekkel nézett rám,már én is sírtam,de nem tudtam tenni semmit.Egész nap nem aludt,és este is szenvedtünk. Elhatároztam hogy megfogadom az olvasottakat. Egy hét kitartó "munka" után javult a helyzet. Próbáld meg.
2009. júl. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom ugyan ezt csinálta.Banőm javasolta az ágyban altatást.Amikor tudom h nem lehet semmi baja (evett, ivott, tiszta a pelus) és látom h álmos berakom a kiágyba hason és simizem a hátát és közbe meg a "sssssss" általában sír de előbb utóbb elelszik.Az elején másfél óra volt az altatás de tegnap pl már 5 perc is elég volt.

Főként azért kezdtem ezt el mert eset ri gattam de most h már nagyobb és erősebb kicsavaja magát a kezemből na meg ha el is aludt mire letettem tuti felkelt.

2009. júl. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy szoktam hogy amikor már nagyon fáradt beviszem a szobába, lefektetem és az oldalára fordítom. Magam felé és rázom a kis popóját. Garantáltan elalszik. persze ehhez az kell hogy jól el legyen fáradva. Vagy pedig a vállamon van és járkálok vele.
2009. júl. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és hol tudom beszerezni a könyvet?
2009. júl. 22. 10:16
 5/6 anonim ***** válasza:
www.animakonyv.hu/index.php?BODY...
2009. júl. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

Bocsi az előbb valamit elrontottam !?

2009. júl. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!