Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van a babátoknak kedvenc...

Van a babátoknak kedvenc játéka, alvókája?

Figyelt kérdés

Gondolom nem baj,ha 8 hónapos kisfiam nem kötődik még semmilyen játékhoz,de hogyan tudnék valamit annyira megkedveltetni vele,hogy az legyen a kedvence?


Csak azért kérdezem,mert a nagyfiamnak nem volt ilyen,ő hajazott,és a hajam tönkre is ment miatta.Most ezt szeretném elkerülni.


2009. júl. 22. 06:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak tedd be a kiságyába mikor alszik. Nálunk egy ki elefánt volt a kiságyába amit az apukája vett neki mikor el vitték a kórházba és azóta bent volt a kiságyába és annyira megszokta hogy később nem is aludt nélküle.

Azt is megpróbálhatód hogy oda teszed szorosan hozzá hogy érezze és talán akkor át is öleli.

2009. júl. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia én a C&A-ba vettem egy nyuszis nyálrongyot,ami nagyon kellemes plüss anyagból van.ezt tettem már nagyon picinek is mellé.Ma már imád vele aludni.morzsolgatja a fülét,magához huzza a nyuszi.nagyon szereti.De van bent vele egy hasonló tigris is,azért hogy ha a nyuszival bármi történne legyen más is amit ismer.én Tudok olyan kisgyereket akit bármennyire akarták nem fogadott el semilyen kedvenc állatot.lehet nálatok is ez lesz.Ez nem biztos hogy baj.
2009. júl. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én még terhesen csináltam egy morzsolgatókendőt,majdnem ugyanolyan mint amit boltban kapni csak arc nélküli. A száját "nevetősre" csináltam,de szeme és orra nincs. Első naptól kezdve bent van a kiságyában,ha beteszem,magához húzza.Ha megyünk mamáékhoz,és ott alszik napközben, akkor vinni kell.Most 5hós a kislányom.
2009. júl. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kislányom 10 hónapos és csak most kezdem észrevenni rajta, hogy kötődik ahhoz a játékhoz, amit hónapok óta alváshoz szánok neki. Nekünk is van egy nyálfogó nyuszink (DM-es) és egy zsiráfunk. A lényeg az, hogy amikor elalváshoz készülünk nappal és éjjel is, akkor csak azt az egy játékot adom neki. Korábban többet is mellé tettem, de mindet csak tapogatta. Egy ideje viszont csak egyet teszek mellé, meg mondom is neki, hogy itt a nyuszi vagy a zsiráf és észrevettem, hogy elalváskor már ölelgeti őket, meg nappal is eléggé kötődik hozzájuk.
2009. júl. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, én! :)
2009. júl. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!