Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy becézgetitek a kisfiatokat?

Hogy becézgetitek a kisfiatokat?

Figyelt kérdés

Az anyósom rám szólt, hogy ne hívjam TÖKInek. Tényleg ennyire gáz, ha néha ezt mondom neki?

Ti hogy becézitek?


2009. júl. 21. 22:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, én is rászóltam meg anyu is.:)
2009. júl. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Igen, gondoltam, hogy ezt Te se hagytad szó nélkül.

És látod? A moderátoroknak sem tetszik ez a szó. :)

2009. júl. 21. 22:48
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Hihi :) Férjem is Tökinek hívja a kisfiunkat, már 8 hónapja :) Szerintem aranyos :) Én sok mindent mondok neki: Mogyoró, Mazsola, Hercegem, Hisztikirány, Cumibajnok, Manó, Törpe meg még sorolhatnám. A Görbeláb Kapitány nagyon tetszett :)
2009. júl. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
64%
Nekem sajnos a töki-hez rossz élmény fűződik, mert a szomszédban lakó alkoholisták szokták borgőzös hangon üvölteni egymásnak hogy: "Na mi van, tökiiii!". Iszonyat, én ettől a szótól rosszul vagyok, de ez tényleg a fentiek miatt van... Lehet hogy anyósodnak is van valamilyen rossz emléke. Huh, csak most gondoltam bele, milyen nehéz lesz, ha esetleg az unokámat majd így hívják néha a szülei :SS
2009. júl. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább az gáz, h az anyósod rád szól, h hogyan hívod a saját fiadat. Még ha szépen kérte is, szerintem pont semmi köze hozzá. Mi is tökizzük -főleg apja :) ezenkívül cukipofa, husigolyó, mókuska, kisfiam, manó...ennyi jut eszembe hirtelen
2009. júl. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is legalább 1000 féle becenév van. :)

Bár a Tökit nem használjuk, de szerintem aranyos! :)

Az én kisfiam legtöbbször: Bazsi és a nevének minden egyéb becézése, Husi, Babó, Bucika, Hisztizsák, Büdösláb seriff :D meg a többi ami most nem jut eszembe...

Meg hát persze a Drágám, Életem, Kisszivem, Cicám, Babám, Édesem, stb.

2009. júl. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Mazsika, Mazsomka . . . Én is szoktam néha Tökizni :-)
2009. júl. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Eszembe jutott még egy-két beceneve. A 'pukikirály', gondolom nem kell megmagyarázni :) , és a 'hisztigép', azt hiszem ezt sem. :)

Amúgy szerintem is mindenki úgy hívja a babáját, ahogy neki jól esik.

2009. júl. 22. 00:40
 19/23 A kérdező kommentje:
Ja, és köszönöm a válaszokat! :D
2009. júl. 22. 00:41
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Én a lányomat hívom Sonkinak, mert olyan kis sonkás. A fiamat meg az öcsém hívja Tökinek.:)
2009. júl. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!