Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyolc hónapos babának mossátok...

Nyolc hónapos babának mossátok már a fogát? (A kislányomnak már 6 foga van. )

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy kellene. Elegendő egy nedves rongyival körbetörölgetni őket meg a kis száját belülről, de használhattok fogkefét is, ha már ilyen sok foga van. Megjegyzem irigykedem kicsit, mert mi 9 hósak vagyunk és még egy árva foga sincs a fiamnak. :-)
2009. júl. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia. A kisfiam tegnap volt 8 hónapos, neki is 6 foga van. Én textilpelust szoktam az ujjamra tekerni, azzal szoktam átdörzsölni neki, naponta 1szer!

Gratulálok a babához!

2009. júl. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A lányomnak is 6 foga van ,9 hónapos most készülődik 2.Próbáltam fogkefével állandóan megrágta mostanában Bevizezek textilpelust és azzal áttörlöm!
2009. júl. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A lányom 16 hónapos, 16 foga van, és 2 hónaposan már volt 2 foga. Valahogy rászokott a fogkefézésre, mert naponta többször is odaáll a fürdőszobába és tátja a száját és mutatja, hogy mossuk a fogát.
2009. júl. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!