Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ennyi elég? Mivel egészítsem...

Ennyi elég? Mivel egészítsem ki? 1 éves kisfiú napi étkezése:

Figyelt kérdés

reggel tápszer (200ml)

délelött joghurt (danone, 125g)

ebéd amit én eszek,amennyi jól esik

utána 1-1,5óra múlva gyümi(pl.1banán+2őszibarack+3babapiskóta)

délután krémtúró (100g)

este tápszer (220ml)

/most két este viszont at esti tápszer nem kellett neki, de elaludt és nem is ébredt korábban/


mindent turmixolva kap, darabosat nem hajlandó.

ti hogy csinálnátok?

köszi


2009. júl. 21. 20:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hasonló, de reggelire tejpép, majd amit te, ebédre az enyémet vagy bébiételt de megeszi darabosan is. 3 körül gyümi, 6 körül fél üveg bébikaja főzelék husival, majd falatozik velünk kenyeret parpadicsomot felvágottat és tejet(rendeset).

Este cici. 20-tól reggel 6-ig alszik.

12 hós múlt

2009. júl. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg napközben a darabosat adni neki.Ekkora babának már megkellene ennie.Ha nem szokja meg,később is sok bajod lesz vele.Ha éjjel alszik.akkor este nem kell erőltetni az evést.
2009. júl. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

felül 4, alul 2 foga van, nemtud rágni?

mit adjak neki?

2009. júl. 21. 20:53
 4/11 anonim ***** válasza:
Szètfőtt tészta reszelt sajttal, zöldséges-husis szósszal? Érett gyümi apró darabokban, hátha felcsipegeti? Figyu, ne aggódj, hisz nem hiszem hogy láttunk olyan pl ovist, aki csak pépet eszik, tehát fog ő darabosat enni, kis türelem kell még, de azért minden nap próbáld meg;)
2009. júl. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszi szépen, akkor próbálkozunk.

és még mit egyen?tényleg jó ez a napi mennyiség?

2009. júl. 21. 21:06
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnő, hogy amíg nincs őrlőfoga, nem kell a darabosat erőltetni.
2009. júl. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
eLőző vok: tudod, mindig igaz a mondás, miszerint ha fejlődik, kicsit hízogat, kiegyensúlyozott és vidám , energikus, akkor elég a mennyiség, főleg ha még éjjel is nyugottan alszik. Adj neki mindig valami rágcsát, kiflivég vajjal, kenyérhéj,,babakeksz vagy piskóta, egy csík répa vagy uborka, sajtos paradicsomdarabok tányéron, sajtdarabok kis sonkákkal....had turkáljon, had kenje, ez is hozzátartozik a tanuláshoz.
2009. júl. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyel előző voltam:)
2009. júl. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én az Őszibarack babkajához picire darabolt almakompótot keverek. Így darabos, de könnyen ehető.

Pénteken adtam neki először rendes őszit felkockázva és megakadt a torkán. Nem mellényelt, hanem egyszerűen megakadt. Baromira megijedtem. Úgyhogy én is csak pici darabosat adok neki, de 4 örlőfog hegy már kibújt. Így 12 foga van.

1. voltam

2009. júl. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem a kérdésedre válaszolok, csak annyi: hogy nekem sem akarta a darabosat megenni sőt egyenesen öklendezett. Aztán a kezébe adtam a 'kukit' (4foga van) és azóta mindent rág, és előszeretettel eszi a darabosat, sőt a pépes (joghurton kívül) nem is kell neki. 11 hós múlt
2009. júl. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!