Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi rizst főzzek 11hós...

Mennyi rizst főzzek 11hós baba főzelékébe? Ti mennyit tesztek a zöldségpéphez?

Figyelt kérdés

Laktat ez annyira, mint a krumpli? Tasakos rizsből gondoltam. És a gyümölcshöz tízóraira mennyit tegyek belőle? Ilyenkor ez a tejpépet helyettesíti-akár?

Köszi.


2009. júl. 21. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
szia, enyém 8 hós két hónapja kap rizst, nem minden nap, de ha főzök sima tasakost. tízóraira gyümihez teszem, kb egy evőkanál rizs fél alma fél banán fél őszi fél pohár joghurt, ezt imádja, ebédre meg a szokásos adaghoz szoktam két evőkanállal tenni de így kicsit több főzőlével higítom, enyém nem eszik tejpépet, de sztem helyettesíti
2009. júl. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mennyi ideig főzöd, h tutira szétfőjön?
2009. júl. 21. 20:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Én már nagyon korán adtam neki rizst, a krumplit nem igazán szereti izzad tőle a lába:-)))

Én a rizst ilyenkor gaccsá főzöm, kb 6-8-szoros vízben 1 órát főzöm (a tasakos rizst eleve gyűlölöm, tehát sima rizsből!!), majd szűrőn átpaszírozom. Szilikon jégkockatartóban fagyasztom, majd dobozba átteszem, és csak kikapok ebből egy-két csillagot. (ilyen formájú a jégkockatartó). Valószínűleg a hússal is majd ezt csinálom... A gyümölcsrizshez pedig babarizst használok. De lehet ebből is, az állag ugyanaz.

2009. júl. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
első vagyok, én 13-15 percig főzöm így is totál szétfő, sosem volt vele baj
2009. júl. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!