Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mennyi teát vagy egyéb...

Ki mennyi teát vagy egyéb folyadékot ad a babájának?

Figyelt kérdés
Mennyi idős a picúr? És anyatejes vagy tápszeres?
2009. júl. 21. 19:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
7 hós anyatejes baba. Napi 2x kap szopi mellett gyümölcsöt, főzeléket, de nem iszik mellé semmit. Napi 6-7-8 szopi van.
2009. júl. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok,örülök,hogy EGYEDÜL ÉN szerintetek hülyeséget mondok,pedig ugyanúgy azt írtam le,amit a babám fogyaszt. Válaszoljon nektek a .....
2009. júl. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én sem értem, miért pont a tiédet húzták le :(((
2009. júl. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a kormeghatározás miatt :-(((
2009. júl. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Gyűlölöm, ha felteszek egy kérdést és ide jönnek a hül.e lepontozók és ők döntik el, hogy nekem mi a hasznos és mi nem. Ne foglalkozz velük, egyszerűen nincsenek tisztában azokkal a fogalmakkal, hogy "hasznos" illetve "nem hasznos"! Ehhez kellene egy kis IQ is (AMI NEM 70!!!), de hát nekik nincs! Amúgy elég ha csak egy HP lepontoz, jön a többi és azt látja, hogy a tied nem 100%, ezért ő is lepontoz!

Emberek! Előbb olvassatok és nem kell értetlenül lepontozni senkit!

Lányok, nekem az összes válasz hasznos volt! :)

És köszönöm!

2009. júl. 22. 15:20
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Kormeghatározás: Egy koraszülöttnek van egy valós kora-amikor született- és van egy korrekciós kora amennyi akkor lenne ha időre születik.Az én 6hósom valójában 3nak felel meg,ha ez miatt húzták le,hát ... (na itt nem mondom ki amit gondolok).

Kérdezőnek: NAgyon szívesen válaszoltam és válaszolok eztán is. Ha segíthetek vele annak,akinek szüksége van rá.

2009. júl. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
De gáz, a baba kora miatt pont hogy felfelé kellene húzni :(
2009. júl. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Lányok! Ne is vegyetek róluk tudomást! Vannak olyanok, akik hobbiból lepontozgatnak. Nem értem, hogy ezeket a felhasználókat a moderátorok miért nem figyelmeztetik? Nem normális, ha a normális válaszokat lehúzzák és ezt a moderátorok is kiszűrhetnék! Lepontozni olyan válaszokat, hogy kinek hogy hívják a babáják? Hogy milyen babakocsija van? Stb... Nekem nem azzal segítenek, ha lepontoznak válaszokat, hanem ha válaszolnak! Ez az egész pontozásos rendszer egy kalap sz@r!
2009. júl. 22. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!