Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudnék ilyesmi játékot venni?

Hol tudnék ilyesmi játékot venni?

Figyelt kérdés
Olyan nyomkodós játékot szeretnék venni ami állathangokat ad(legfőképpen háziállatét), de nem olyat, ami max. 4 hangot ad, hanem olyat ami sokféle állathangot utánoz.
2012. aug. 13. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

[link]



??

2012. aug. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi a Tescoban vettünk, egy kis ház alakú farm, van rajta több féle háziállat ha megnyomod őket, utánozzák a hangot. Ha a napot forgatod (hogy felkeljen vagy aludjon), az is zenél. Van egy golyó benne ami egy csúszkán csúszik, akkor is zenél, ill. még egy gomb, ami több dallamot tud. Van hozzá egy ló külön és egy farmer kislány. Jópofa. Nekünk bevált, szereti a kisfiam nagyon. Kb. 6-7 ezer forint között volt az ára.
2012. aug. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ilyen van, 10 ezer fölötti az ára sajnos, de strapabíró. 13 éve működik hibátlanul, nemrég láttam, hogy még mindig lehet kapni.:)

[link]

Én sima játékboltban láttam

2012. aug. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok, még egy csomó funkciója van, pl. fel tudja venni amit a baba zongorázik és visszajátszható.

Mindhárom gyerekem imádta, most a 2,5 éves gyűri:)

2012. aug. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!