Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hos kisfiam minden furdetes...

4 hos kisfiam minden furdetes utanni szopi utan oltari balhet vag le. Miert?

Figyelt kérdés
Nem bir elaludni,se setalva,se ringatva,se levegon...Tejem van boven,az tuti.Cumit se fogadja el,csak konny nelkul balhezik.Viburcol kuphoz nyultam mar,de nem tehetem ezt minden este...7korul furdik,utanna szopi.Napozben minden okes,csak este a balhes...
2009. júl. 21. 13:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Nálunk is így kezdődött. Azt hittük, fáj valamije, már majdnem rohantunk az orvoshoz. Aztán gyanús lett, hogy csak este csinálja a fesztivált. Fáradtság és túlpörgés lehet a háttérben. Folyton változnak, ne aggódj, most ez van. Pillanatnyilag nálunk az válik be, hogy eszik, leteszem, megnyugtatom, kimegyek. Pár perc, indul a hiszti, hagyom pár percig, bemegyek, megnyugtatom ismét. Pár napja csak egy fordulónk van, és bealszik. De érzem, hogy ez sem tart sokáig, megint jön valami új majd.

Nálunk az is nehezítette az elalvást, hogy három hós kora óta mindent akar álmában is csinálni, amit nappal. Először nem bírt elaludni, mert megtalálta a fülét, dörzsölte a szemét, húzta a haját, aztán megtanult átfordulni, holtfáradtan még van energiája azt csinálni. Talán javul majd a helyzet.

Ja, és azt vettem észre, hogy esténként ki kell adnia a gőzt, vagyis kell egy kör ordítás, aztán megnyugszik, szinte magától. Valahol olvastam, vannak ilyen babák.

Remélem, kicsit segítettem.

2009. júl. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!