Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt olyan, akinél a babája...

Volt olyan, akinél a babája csak mindig egy alapízzel volt hajlandó bármit megenni?

Figyelt kérdés
Mostanában kitalálta (6hónapos), hogy tulajdonképpen mindegy, mit adok neki, mármit amit eddig evett, csak őszibarack legyen benne. De az több legyen ám!!! Most mit csináljak? Meddig lesz ez így?
2009. júl. 21. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi így a kefirrel és a tejföllel voltunk - ezekkel bármit megevett a kislányom és minden nap legalább egyszer kért belőle.


Most, 2,5 évesen már nem annyira ragaszkodik hozzá, de még mindig szereti.


Nézd, a babád így szereti most az ételt. Engedj neki, fagyassz le minél több barackot, hogy majd a szezonon túl is tudjál neki adni.


Én ebben nem látok gondot.


;)


34N+2,5L

2009. júl. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jézusom!!! Még 2 évig mindent barackkal kell kevernem?:-))))
2009. júl. 21. 12:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Mi 4hónapossan kezdtük a hozzátáplálást,és nálunk is ez a helyzet:)!Most 4,5 hós és eddig evett;almát,barackot,répát,sütőtököt.A barack a kedvence és minden új ízt csak azzal tudok bevezetni.Mindent barackkal akar:)!Tegnap kínáltam simán répával,rázta a hideg,ma úgy adtam hogy raktam bele egy kevés kis barackot(tényleg minimális volt,de egy picit lehetett érezni),na úgy 'betürült' a répából 180gr-ot:),ugyan így jártunk minden zöldséggel:)!Annyira imádja a barackot,hogy ha meglátja hogy azt esszük kivágja a 'hisztit',hogy enni akar,kér.Nem számít hogy elötte evett fél órával tápszert.Már én is gondolkodtam rajt,hogy ez meddig lesz így,ezután mindenhez csak barackot akar majd?Remélem valaki ír valami jót:)!
2009. júl. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!