Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapszeres babatoknak mindig...

Tapszeres babatoknak mindig tobb tejet keszitetek el aztan eszik amennyit eszik? Amikor mar el pilled akkor tele lett onnan tudjatok? . Igy van amikor 100 van amikor 150 ml eszik peldaul?

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem.Kicsi baba korában tapasztaltam ki hogy pl.100ml, vagy 120 meddig volt elég, ha megitta és sirt utána ez azt jelentette hogy kevés volt, akkor emeltük az adagot.(ez nagyjából megeggyezett a dobozon irtakkal).Ez a mai napig igy megy most 10 hónapos és reggel-este kap 210ml.
2009. júl. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pontosan szóról szóra ahogy mondod :-)

Hiszen neked is van, amikor többet kívénsz és van, hogy alig eszel. Ezzel ők is így vannak. Én is mindig többet csináltam, aztán evett, amennyi jólesik. üdv

2009. júl. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!