Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba tajkártyája mikor...

A baba tajkártyája mikor érkezik meg? Már lassan 2hete szültem és még semmi.

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem rá, akkor mi kb 1 honap mulva kaptuk meg. Miskolchoz tartozunk.
2009. júl. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is 1 hónapot mondtak, de felhívtuk őket, már kész volt kb. 1 hét után, a férjem bement érte és megkapta.
2009. júl. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi pestiek vagyunk,és a Teve utcában csináltattuk meg,és egyből megkaptuk,kb 10 perc volt az egész.

2009. júl. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Amig a kórházban voltam (Bp. Sote 2) ott volt egy cég, aki intézheti (ha fizetsz érte) a gyerek összes papírját. Kivéve a gyás persze, amit neked kell a munkahelyeden. Szóval lényeg kb. 2 hét alatt jött meg a Taj kártya a többi meg rá egy hétre. Nekem nem kellett rohangálnom sehova. Nekem megérte az a 20 ezer Ft.
2009. júl. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi rögtön megkaptuk a lakcímkártyával együtt,amikor apa ment anyakönyveztetni.
2009. júl. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kb 1 hónap volt mire küldték. Egyébként nekünk sem kellett sehová sem rohangálni érte,a kórházi adminisztáció intézett mindent és INGYEN volt.

Csak nevetni tudok a 20 eFt-os anyukán:)))))))

Nem mindenki születik ésszel!

2009. júl. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja még annyi,hogy addig a te taj számoddal válthatsz ki bármit,csak a 8-as számmal kell kezdeni.De ezt biztos mondták,ne aggódj hamarosan érkezik minden!
2009. júl. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!