Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz az, hogy ha tápszert kap...

Igaz az, hogy ha tápszert kap a babám, akkor nem kell neki adni a konakiont? Mennyi tápszer fogy nálatok, ha szoptattok is/csak tápszert kap? Mennyi idős?

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak szoptattam, de igen, nem kell neki a k vitamin, ha nem csak anyatejes.
2009. júl. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az orvos azt mondta, ha valaki kiegészít, és a tápszer több, mint az anyatej, akkor az elsőt, esetleg másodikat érdemes, de utána nem kell. Aztán mi abbahagytuk a tápszerezést, így végigszedtük a doboz tartalmát.
2009. júl. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De jó nektek!:( Hogy sikerült visszaállni a szoptatásra?Mióta kiegészítést kap,kezdetben csak vacsira kapta,azóta nem igazán akar cicizni,csak 2-3 alkalommal tudom megszoptatni,és ez is este és reggel van,a tejem már szinte teljesen elapadt emiatt...:(
2009. júl. 21. 11:14
 4/5 anonim ***** válasza:
A védőnő szerint is ritka esetek egyike vagyunk, hogy mi visszafele működünk. A cumisüveg és a cici között, hiába jön a cumisüvegből több, és könnyebben, akkor is a cici kell. Már 6 hónapos lesz, próbálgatom neki megint egy ideje a tápszert, mert elég gyakran kell szoptatni, és ez egy idő után fárasztó (de ez egy másik fórumtéma:-), de megint nem kell neki. Inkább szopizik, meg most már kanalaz. Sajnos, ez, mint annyi minden más, nem választás kérdése.
2009. júl. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát most irigykedek,mert az én lányom lusta küzdeni a tejért.Már azért is ordított,amikor a cumit cseréltem ki neki az üvegen,mert azon a lyuk nem volt még annyira kitágulva...cserélhettem vissza a régit.
2009. júl. 21. 13:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!