Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előfordulhat hogy elfelejtette...

Előfordulhat hogy elfelejtette hogyan kell?

Figyelt kérdés
Egyhónapja egyik pillanatról a másikra átfordult a hasáról a hátára.Többször is előfordult. Múlt héten hátról hasra fordult,de visszafelé nem megy neki,csak kínlódik amíg át nem fordítom. Próbáltam kivárni hosszabb időt de nem megy neki.
2009. júl. 21. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem nem elfelejtette,csak most nincs kedve hozzá.Meg tudja csinálni,ez a lényeg.Majd később ha jobban belejön fogja ő csinálni...:-)Amúgy mennyi idős?

2009. júl. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet az első pár alkalom véletlen volt, és nem tudatos. Nem kell ezt erőltetni, nem lóverseny...
2009. júl. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

5hós kislány.


Nem véletlen volt mert egy hónapi csinálgatta a hasról hátra fordulást.Annyiszor nem lehet véletlen. Amúgy nem Kincsem a neve... és nem indítom futamon.

2009. júl. 21. 10:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 6 hónapos, hátról hasra simán fordul, de vissza nem nagyon akar, amikor átfordulna megtartja magát és inkább visszahúzza. Azt mondta nekem erre a doki, hogy amit már egyszer meg tudtak csinálni, azt tudják, csak nem akarják csinálni valamiért, úgyhogy ne aggódjak. Amúgy szerintem azért nem szereti csinálni, mert néha koppan a feje a nagy lendülettől.
2009. júl. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kicsifiam 5,5 hós.4,5 hós korába hasra fordult,5 hósan vissza is,de ritkán csinálja nekem is.
2009. júl. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szóval akkor csak simán nem szimpatikus most neki a hasról hátra fordulás :)

Köszönöm a válaszokat.

2009. júl. 21. 13:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!