Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vigyem orvoshoz? Lehet, hogy...

Vigyem orvoshoz? Lehet, hogy csak a foga, de nem szeretnék mindent erre fogni.

Figyelt kérdés
Folyik az orra, picit köhécsel, láza nincs, de éjjel 3 órán keresztül szenvedtünk, hol ébren volt, hol próbált szegénykém aludni, de aztán sikítva ébredt. Jönnek a fogaink, de nem akarok mindent erre fogni. 8 hónapos a kisfiam.
2009. júl. 21. 08:14
 1/3 anonim ***** válasza:
A fogzás köhögéssel, orrfolyással nem jár, egyszerüen meghült, lehet hogy hideg padlón ült vagy mászott, esetleg a teraszon, vagy kicsit sok klima ment rá a kocsiban vagy akár a boltban, huzatos hely, szóval kicsit megfázott. Nem alszik jól, mert a váladék idegesiti, nem kap rendesen levegőt és fájhat a torka is. Doki tud segiteni de egy jó patijus is tud adni neki való orrsprayt, torkára homeos bogyót(homeogene 9), vagy szirupot.
2009. júl. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia, szerintem vidd el a dokihoz, biztos ami biztos!
2009. júl. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

a meghülés nagyon lehetséges, már aktívan mászik és nem tudom megakadályozni, hogy ne közlekedjen a lapokon, laminált padlón. a klímát csak akkor használom, ha nem vagyunk itthon, de persze bárhol megfújhatta kicsit. kiszívtam a kis orrát, de nem jött semmi, csak víz szerű folyás... megvárom ezt az éjszakát és ha nem javul megyünk a dokihoz.

köszönöm!!

2009. júl. 21. 10:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!