Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Biztos hogy szükség van erre?

Biztos hogy szükség van erre?

Figyelt kérdés
7 és fél hónapos kislányom nem mászik nem kúszik. Mozgásfejlesztőben harmadik alkalommal annyira megmozgatták a gyerekemet hogy remegve, ordítva elaludt a fél óra végére, a gyakorlat közben.( nem sok kellett hogy én is sírjak ) Sorstársak járt még így valaki? Szerintetek tényleg szükség van erre?
2009. júl. 21. 08:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! GYógytornász vagyok. Írd le priviben pontosan hogy mi a probléma, mit csinál, és mit nem a gyerek, miért küldtek mozgásfejlesztésre, hová, hogy született stb. Ha tudok segítek!
2009. júl. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát most lepontoznak, de én ezt nem engedném.
2009. júl. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja még nem is kell neki mászni, kúszni. 2.
2009. júl. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig én vagyok(2.), nagyon kiakasztott, látom magam előtt ahogy fekszik a babád, én konkrétan a **csába küldtem volna a gyógytornászt. Nem hiszem el, hogy ebben a formában ez megéri, tutira lehet máshogy is. Így ez nem norm. dolog, a babád is ember, nem kezelheti így.
2009. júl. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

bocsi, hogy beleírok.

Kedves Gyógytornász!

leírhetnék egy esetet privátban?

köszi

2009. júl. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem en kiakadtam volna. Fajt neki a gyakorlat, vagy nagyon elfaradt?

De teljesen mindegy, en igy is, ugy is kiakadtam volna...

Szerintem nem vagytok lemaradva. Az en fiam hat es fel honapos volt, amikor elkezdett kuszni, maszni, de tobben is azt mondtak, hogy koran kezdi, meg nem lenne fontos. Ezert gondolom, hogy idoben vagytok.

A baratnom kislanya szinten sokaig nem akart maszni, oket nem kuldtek mozgasfejlesztesre, egyszeruen csak nem akart maszni. Mar majdnem 9 honapos volt, amikor maszni kezdett, ra ket hetre fel is allt, azutan egyforman gyakorolta a kettot. Egy eves es mar kapaszkodas nelkul megall rovid ideig, tesz egy-ket lepest.

2009. júl. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

Szia!

Az én kisfiamat 3 hetes kora óta hordjuk Dévény tornára,mert feszes.Az elején ő is sokat sírt ,bár be nem aludt tőle (csak hazafele menet,mert addigra kifáradt).Most 3,5 hós,és már nem sír egyáltalán (kivéve 1 gyakorlatot).Viszont nagyon szépen kilazult.Nekem már az elején mondták,hogy ez sírással jár,nyilván mert feszül az izma,és lazítják,de meg fogja szokni.Nekem is rossz volt,de mostmár kimondottan élvezi a dolgot,és nagyon ügyesen mozog. :-) Lehet,hogy ki kéne próbálnotok valami másfajta tornát,vagy gyógytornászt.Mit mondott a gyógytornászotok arra,hogy így jártatok?

2009. júl. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%
kedves 9.02-es: kérdezz nyugodtan.
2009. júl. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

kedves gyógytornász

írtam prívát

9:02

2009. júl. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!