Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha sokat van a hordozóban...

Baj ha sokat van a hordozóban 8hetes kisbabám?

Figyelt kérdés
Sokszor csak ott tud elaludni.És ha átrakom a kiságyba álltalában felébred.Jókat alszik benne de félek nem tesz jót a gerincének.
2009. júl. 21. 00:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbáld minél elöbb leszoktatni róla,csak addig ajánlják,míg utaztok.Tuti,hogy nem túl jó neki.Inkább tedd a babakocsiba.

Ha adhatok egy tanácsot(saját tapasztalat):az enyém is mindig a pihenőszékben aludt,mert abban hamarabb ment az altatás és a közelemben volt,tehát kényelemből.Hidd el,érdemes mielöbb a kiságyba szoktatni és kizárólag ott altatni.Lehet,hogy pillanatnyilag nehezebben alszik el,de ha kitartó vagy,nem lesz gond.Kell a babának a nyugi.Én beleestem abba a hibába,hogy a babának mindegy hol alszik.Ez igaz is volt kb. 3 hós koráig,aztán egyre inkább zavarták a zajok,és nehéz volt utána ágyba szoktatni...

2009. júl. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek az első hozzászólóval! És ahogy irtad is, a gerincének sem jó, napi kb 2 órát lenne csak szabad benne lennie... Ne akkor rakd át, amikor már elaludt, hanem amikor elkezd ásitozni, a harmadiknál már tuti, hogy álmos, akkor vedd fel óvatosan, dajkáld még kicsit karban, hogy lássa, alhat tovább, és akkor irány az ágy :) Az is tuti, hogy pár hónap után már zavarni fogják a zajok, az én babámmal is ez történt, mostmár javarészt a kiságyban alszik, ha véletlen apu hagyja, hogy a pihenőszékben aludjon (mondjuk egy nyűgös napon), akkor is átvisszük a szobánkba, mert ott csend van legalább.

Sok sikert!

2009. júl. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fogadd meg a lànyok tanácsát, mert később gondban leszel! Ott alszik el a baba, ahova szoktatod! Most még könnyebb lesz a kiságyba szoktatni, később gond lehet belőle. A gerincének egyáltalán nem tesz jót! Ha abban fekszik és látod hogy aludni készül, vedd ki és tedd az ágyba. Meg fogja ügyesen tanulni.
2009. júl. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem tesz jót a gerincének, úgyogy 15-20 percnél többet ne legyen benne.
2009. júl. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ebben a korban mégnagyon gyenge a gerince..szoktasd a babaágyra fokozatosan..az én kislányom is ugyan így volt..elalszik vedd ki és tedd magad mellé várj egy fél órát és tedd át a kiságyba. Még nagyon picike, most hozzá tudod szerintem szoktatni ahoz,hogy a kiságyba aludjon ,pár hónappal később már nem biztos...
2009. júl. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!