Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csak így szeret lenni a...

Miért csak így szeret lenni a fiam?

Figyelt kérdés
3 hós kisfiam,ha ölben van,csak kifelé fordulva akar lenni.Akkor is szinte összegörnyedve,a födet bámulja,miközben a karunkat cuppogtatja. Állandóan folyik a nyála is. de ha megpróbáljuk kiegyenesíteni nem tettszik neki és sír. Nagyon aggódom,hogy baja lesz a gerincének. Mit csináljak. Már próbáltam mindenféleképpen.
2009. júl. 20. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
a miénk is csak így szeretett én is aggódtam most 4 és fél hónapos most már azt szereti ha az oldalamon fogom és úgy néz előre arra készülj fel hogy egyre nehezebb lesz így fogni :)
2009. júl. 21. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ott a cuppognivaló :D Esetleg próbáld ki, nem hajlandó-e mást is cuppogni, én mondjuk adok az enyémnek cumit, ha valamire nagyon elkezd rátapadni. Illetve a lógókat is próbáltad már? Ha föléaggatsz szines fényes dolgokat, azokat sem szereti? Mert nálunk azok nagyon bejöttek, nézte, majd boxolta őket, most meg már rángatja, fogdossa. Most 3.5 hós.
2009. júl. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!