Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik életkorban könnyebb a...

Melyik életkorban könnyebb a babákkal?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják, hogy a legjobb időszak, amikor még nem mászik a gyerkőc, mert az a legnyugisabb időszak. Tényleg így van?
2009. júl. 20. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem három gyerekem van,igaz már nagyok.Az a tapasztalatom,hogy amíg nem kúszik-mászik,két evés között elvoltak a járókában és én nyugodtan csinálhattam a dolgomat.Amikor már másztak vagy jártak,akkor mindig kiakart jönni a járókából,és ha kint volt,úgy tűnt,hogy az egész lakásban mindenütt gyerek van.Csak akkor vehettem ki,ha tudtam rá figyelni.Őillanatok alatt képes egy baba a szoba egyik végéből a másikba jutni.A tied is így lesz,készülj fel rá.
2009. júl. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindegyiknek van előnye, hátránya...

Én mindig azt vártam, hogy nagyobb legyen, hogy majd üljön, majd másszon, menjen...

Most jól vagyok vele, 13 hós, jól elvan egyedül játék közben, megy egyedül, de még nem tud elszaladni, nem hisztis, nem anyás, már jól alszik:-)

Nekem ez most nagyon bejön időszak:-)

Amúgy valaki nekem azt mondta, hogy 3 éves kor után lesz igazán könnyebb...Addig meg még kitartás..

2009. júl. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez sose lesz könnyebb!!!

Minden kornak megvannak a nehézségei.

A nagyobbik fiam 9 éves a kicsi 1 múlt.

A naggyal több gondom van mint a picikével!

Szóval kitartást míg nem nősül/férjhezmegy a gyerek!

:):):):):)

2009. júl. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Háááát, igen. Azt hiszem minden kornak megvan a maga szépsége és nehézsége. Köszi, hogy válaszoltatok.
2009. júl. 20. 21:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha megnősül vagy férjhez megy is meglesz az akkori bajunk. Akkor majd más miatt fogjuk őket félteni, óvni. Az anyaság ezzel jár, de a legszebb dolog a világon. Aztán jönnek az unokák. :)) Hú hova rohanok. :)

De a "legkönnyebb" az első pár hónap. Ami a munkát és a fáradtságot illeti. De mindegyik korszakot élvezni fogjuk. :)

22 hónapos kislány és 26 hetes pocilakó anyukája

2009. júl. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyobbik lányom 4 éves, kisebbik 7 hónapos. Jelenleg a kisebbel jóval könnyebb, viszont amikor a nagyobbik volt kb. másfél éves, akkor azt mondtam: ez a tökéletes kor. Már szépen járt, napjában csak egyszer aludt ebéd után 3 órát, este 7-től másnap reggel 9-ig szundizott, szinte mindent megértett amit mondtam neki, ő is beszélt már (illetve próbált), szót fogadott, öröm volt vele menni bárhová. És igen, ő is szeretett pakolászni és mindent megvizsgált, de délelőtt mindig kitoltam a boltba, együtt bevásároltunk, amíg főztem, addig az etetőszékből figyelt, a délutáni alvása alatt takarítottam. Uzsonna után meg játszótérre mentünk, ott jól kifárasztotta magát estére. ha szóltunk neki, hogy indulás haza, akkor hiszti nélkül jött. Bármelyik rokonra rábízhattuk, jól elvolt mindenkivel. 2 éves kora után kezdődött a hiszi-korszak, ez jelenleg is tart és sajnos egyre durvább. :( A bölcsis-időket szintén nem mondanám a legjobbnak, mert akkor meg állandóan beteg volt, a híresen jó étvágya már a múlté. A most 7 hónapos kistesóval azért könnyű, mert fix napirendje van, viszont a napi 2 alvása mellett nehezebb vele kimozdulni.
2009. júl. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!