Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor jön már a foga?

Mikor jön már a foga?

Figyelt kérdés
Kisfiam 14 hónapos és még mindig csak 4 foga van.Kb. 4 hónapja nem jött egy sem.Nyomát sem látom a következőnek.Egyszer azt hittem jön valami,mert nagyon nyálazott,de az is abbamaradt.Nem baj?Mikor kezdjek aggódni?
2009. júl. 20. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kislányom is 14 hónapos és neki mondjuk már az ötödik kibújt és talán napokon belül a hatodik is, de szerintem semmivel sem vagyunk lemaradva, hogy nekik ilyen kis kevés foguk van még! Ha a gyerekdoki nem mond semmit akkor meg kell nyugodni mert végül is 3 éves korig kell hogy kibújjanak a tejfogacskák, addig meg még van egy kis időnk még!

Boldog gyermeknevelést kíván 14 hónapos anyuka.

2009. júl. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Szerintem sem vagyunk lemaradva,csak a doki fel akarja vágni az ínyét.Én meg nem szeretném ha nem muszáj.:(
2009. júl. 23. 09:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kisfiam is 14 hós, neki 7 foga.

öt és fél hós volt amikor kibújt az alsó két foga. Aztán egyesével kisebb szünetekkel bújt egy-egy foga. Már 3 hónapja egy sem bújt neki, minden nap nézem, hogy már nem sokára kibújik, de sehol semmi. Jesszusom, miért akarja felvágni az ínyét???

A barátnőm kislányának 13 hósan bújt ki az első foga.

2009. júl. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!