Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért borul fel az egész...

Miért borul fel az egész napunk, ha nem egész nap a lakásba robotolok, hanem csavizok egy kicsit a gyerekekkel?

Figyelt kérdés

Hihetetlen, hogy ha elmegyek a gyerkőcökkel pl. délelőtt a bevásárlás után egy kicsit játszóterezni is, akkor már az ebéd csak 3 óra felé készül el és mire észbe kapok, már este van és úszik az egész lakás. Néha már nagyon bele vagyok fáradva.

Ti hogy vagytok ezzel?


2009. júl. 20. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos ugyan ez van nálunk is,nem tudom hogy lehetne másképp csinálni?!Ha nem egész nap ithon vagyok és robotolk hanem valahova elmegyünk akkor aztán ténylegcsak du. ra vankaja és a rendrakás meg estére vagy éjelre marad!Pedigmi már 10 hosak vagyunk lassanmégis nagyon nehéz a fiam mellet haladni a házimunkával!
2009. júl. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ugy szoktam,ha tudom,hogy megyünk valahova,vagy jönnek hozzánk,egy kicsit korábban kellek és rendet teszek a lakásba.A főzni valót elkészitem ha olyan.Például megpucolom a krumplit,kipanirozom a hust,hazajövök és már csak késziteni kell.De ha váratlanul megyünk,engem nem zavar,ha egy kicsit kupi van.És kilehet birni szendvicsen is egy nap.
2009. júl. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!