Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyaralni mennénk a balatonra...

Nyaralni mennénk a balatonra 5hós babával. Nem tudom hogy más hasznos dolgot vigyek-e, azon kivül amit itthon is használunk.

Figyelt kérdés
ja meg sátorozni fogunk kempingbe.meg be vihetem-e a balatonba,persze ha nem hideg a viz.
2009. júl. 20. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon bátrak vagytok, hogy egy ilyen pici babával sátorozni fogtok. Kívánok nektek nagyon jó időt. Nem tudok segíteni abban, hogy mit na hagyjál itthon, mert én is vittem az egész lakást. A Balatonba inkább csak a lábát lógatták be azok az anyukák a kicsiknek, akik hasonló korúak lehettek mint a tiéd, mikor ott voltunk. Vigyázz nagyon a nappal, mert a pici bőrükel teljesem felégeti. Próbáljátok a sátrat teljes árnyékba tenni, hogy napközben ne legyen benne hőség. És vigyél szúnyoghálót a baba kocsira!

Jó nyaralást!

Szívesen venném, ha utána megírnád, hogyan sikerült. Köszi!

2009. júl. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én igaz vittem a házat is majdnem de 5 hós lányom nagyon élvezte a balatont jó időt nektek
2009. júl. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia!mi tegnap jöttünk haza a balcsiról br mi apartmanban voltunk de babó nagyon élvezte.amit plusszba vittem:bébi úszógumi,babapancsoló felfújhatós,napernyő v napvédősátor,úszópelus nagyon jól jött.én simán bevittem a vízbe a picit és imádta,pancsizott nevetve persze csak 5-5 percre utána fél óra száradás,jó meleg volt a víz és az eején leért a lábija na az nagyon tetszett neki.jó pihit nektek is!6 hós pasi anyuja
2009. júl. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!