Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lekvárt mikortól ehet a baba?

Lekvárt mikortól ehet a baba?

Figyelt kérdés
Anyukám szeretne neki eltenni.gondolom az agyoncukrozotat nem eheti,nem is adnám neki,hogyan lehet nekik elkészíteni?csináltatok már külön nekik dzsemet,vagy lekvárt?
2009. júl. 20. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam majdnem egy éves, és én adok neki, de csak a háziból, sárbarackot. Eddig nem volt bajunk tőle, uzsira adom.
2009. júl. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kb 10 hónapos volt a lányom amikor kóstolta, szereti palacsintába, kaláccsal. Külön neki nem főztem, azt eszi amelyiket mi. 1kg gyümölcshöz kb 30 dkg cukrot szoktam tenni, és nem teszek se bele se rá tartósítót, hanem amikor üvegbe rakom a lekvárt fejreállítom.
2009. júl. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

próbáld meg a Dr. Otker dzsemfix-szel készíteni! Ehhez kevés cukor kell, és nagyon finom! Szerintem sokkal finomabb, mint a hagyományos agyoncukrozott módszer. A meggylekvár a kedvenc! :)

Bár a babámnak még nem adtam, ő még csak 8 hónapos. De szerintem is 12-13 hónapos kortól lehet kóstoltatni vele egy kicsit.

2009. júl. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én 11 hónapos kora óta adok neki egy keveset, vajas kenyérre kenve.
2009. júl. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.most 6 hónapos,télen lesz egy éves.szerintem is ehetne.de megéne oldani cukor,és tartósítószer nélkül valahogy.
2009. júl. 20. 16:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs benne cukor akkor mitől lekvár?
2009. júl. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!