Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bergon babakocsi: le lehet...

Bergon babakocsi: le lehet venni az ellenzőt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretném a segítségeteket kérni. Van egy Bergon. Bolygó. II. Á. XSPR. babakocsink ( [link] és van egy nagy gondom vele amire nem tudom a megoldást: a tetejéről, a szúnyoghálós rész előtt lóg le róla egy ellenző (megkérdezném aki kitalálta, mit akart vele), ami kisfiamnak ülve már útban van. Ha rá akarom húzni a tető hogy ne süsse a nap akkor emiatt nem tudom. Hogy lehet azt a részt levenni? Le lehet egyáltalán? A szúnyoghálót le lehet venni, ezt még enm tudtam. Már arra is gondoltam hogy levágom. Vagy csak nekem van gondom ezzel?


2009. júl. 20. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk is XSPR van, de ezt még nem is nagyon figyeltem. :)) Megnéztem, és tényleg ott van, de a miénket vissza lehet hajtani, és olyan mintha ott sem lenne.
2009. júl. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Kivettem a szúnyoghálót, és így úgy-ahogy ottmarad ha visszahajtom de az egyik fele lelóg. Majd meghajtogatom benne a merevítőt vagy valami. Köszi a választ :)
2009. júl. 20. 14:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk is ilyen babakocsink van, és az én fiamat is nagyon zavarta, és én nem is tudom visszahajtani. Vettünk egy sport babakocsit (a kocsiban kisebb helyet foglal), és azóta ebben ül.
2009. júl. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!