Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hany kg, cm, miket csinal 7...

Hany kg, cm, miket csinal 7 hetes kislanyotok? Mennyi idot van fent napkozben? Mennyit aszik?

Figyelt kérdés
Mi 57 cm-k vagyunk.50-nel szuletett.3 kg volt most 4 folott van.Ezt nem tudom pontosan mert most megyunk majd meg dokihoz.Ha jol lakik utana kb. fel orat nezelodik,mosolyog,gogicsel.Nagyon nehezen alszik napkozben.Hasfajos is.Van amikor 10 percenkent folkel es semmit sem alszik van amikor koltenem kel mert olyan sokara alszik el hogy mar majdnem etetni kell.110-120ml eszik.Nektek?Viszont este 8-kor leteszem.De van 10 mire elalszik de hajnal 5-ig megsem moccan.szoval ejszaka egy kis tunder!!!A fejet mar par napos koratol tartja.Most mar percekig is kepes erre.
2009. júl. 20. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 8 hetes, most 5,45 kg, 60 cm. Szül. súlya 3,65 kg 53 cm. Változó, h. mennyit eszik, 90-180 ml között, de leginkább 100-110 ml-t. Nappal változó, h. mennyit van fent, időjárás függő, van, h. egész nap semmit nem alszik, van, h. szinte egész nap. 3-4 óránként eszik, utána elvan a kiságyában, nézegeti a forgót, beszél hozzá, nevetgél, aztán elalszik. Este 8-9 között alszik el, éjjel 4-5 körül ébred és eszik egyet, majd csak reggel 8-9 körül. A fejét ő is tartja már régóta, sokáig képes erre.
2009. júl. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Azt elfelejtettem, h. anyatejes.
2009. júl. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!