Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bolti bébi papi vagy otthon...

Bolti bébi papi vagy otthon készített?

Figyelt kérdés
Kisfiam 6 hónapos ,eddig csak bolti bébi papit kapott. Egyre kevesebbet eszik belőlük , mintha nem ízlene neki . Mostanában gondolkodom hogy elkezdek itthoni papit készíteni. Érdekelne hogy ti melyik változatott használjátok és bió vagy nem bió zöldségeket használtok?
2009. júl. 20. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Én többnyire itthon főzök neki, csak akkor eszik boltit, ha nem vagyunk otthon kajaidőben. Nem vásárolok bioboltban, ugyanolyan zöldségeket, gyümölcsöket veszek, amiket korábban magunknak is. (Corában, Tescoban vagy piacon szoktunk vásárolni.)
2009. júl. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szia.mi is elmúltunk 6 hósak,én is magam csinálom neki a reggelit és az ebédjét is.nem vásárlok bió zöldséget,az itthonit használom,de ha venni kell akkor ugyanúgy a piacit,vagy üzletit veszem meg.
2009. júl. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Én üvegeset adok neki, nem drága, nem kell vele bíbelődni, változatos, csak letekerem a kupok, és már készen is van.
2009. júl. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

5 hós a babám, rámenne a gatyám ha a boltit enné.

Délelőtt reszelt barackot almát vagy a kettőt együtt kapja, ebédre pedig valami főzeléket, 1 krumpli almával, vagy céklával, vagy répával.

Ahogy az előttem lévők írták, én sem biot vásárolok, cora auchan tesco spar, vagy ha szüleim jönnek hoznak a kertből.

Ha boltit enne, napi 600 ft, egy hónapban már 18000 ft, + még nálunk elmegy heti 100 db pelenka, rámenne a gyedem, így tudunk kicsit spórolni hogy itthon főzök, így futja játékokra ruhára, s szerinem nem lesz válogatós ha az otthonit kapja, megszokja a házi kosztot.

2009. júl. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Vegyes.Amit macerás itthon megcsinálni(pl.zöldborsót paszírozni)v. mi nem eszünk(pl.cukkini,máj)azt megveszem,a többit megcsinálom,olcsóbb is.Én sem vásárolok bio terméket.

Utolsótól kérdezném(nem kötekedésként,hátha tudok segíteni).Hányszor eszik/kakil a babája,hogy heti 100 pelust elhasznál?Ez rengeteg.Amikor a lányom ennyi idős volt,akkor kb.6 pelust használtunk /nap.

2009. júl. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem havi 100db-ot akart írni a válaszoló!Én is kicsit meghökkentem mikor olvastam:),de biztos csak elírta!
2009. júl. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem írtam el, heti 100 db pelenka, 5 giga 96-os pampers megy el egy hónapban.

Szopizik, de már mellette eszik mindent amit lehet neki.

Nálunk nem működik az hogy minden kajálás előtt tisztába rakom, mert pisil egyet, s már ordít hogy cseréljem ki,ha nem cserélem ki sírás rívás, s mihelyst kibontom abba is haggya, megkapja a tisztát, s játszik tovább, míg megint nem pisil. 4x kakil egy nap.

Ha kajálás előtt átpelenkázom, kajálás közben mindig pisil, s utánna megint pelenkázás, mert ordít, s nem alszik el addig míg ki nem cserélem.

Szóval ha pisilt szól, s cserélem.

Minden pelenkát próbáltam, mindegyikben megérzi a pisit.

2009. júl. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
13.59.-es vagyok! Szinte tudtam, hogy lefogtok majd pontozni, amiért én nem otthon főzök, hanem bolti kaját adok a gyereknek. Ugyan miért baj???????????
2009. júl. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a 2. vagyok.Szive joga mindenkinek,hogy főzi vagy veszi a bébi kaját.Azért vannak a bébiételek, hogy egyék,vegyék a babák.Van köztük jó és van rosszabb is.Az már a te lelkiismereteden múlik,hogy legalább a minőségi ételt válaszd neki.Én azért főzök neki,mert imádok főzni,neki is.Ő is a családom része és élvezem,hogy kutyulok,pépesítek neki,ami egyébként max 15 p vesz igénybe az egész.És szerintem is drágák a bébiételek hogy naponta 3,4 et megyegyen belőlük.De leponzni azért ne kell szegényt,kérdézték és ő válaszolt.
2009. júl. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Hogy ki mit ad a kicsijének valóban mindenkinek saját meglátása alapján történik.

Lepontozás: No comment. Szerintem el kell fogadni más véleményét is . Végül is azért van ez az oldal hogy mindenki a saját véleményét fejtse ki és abból bárki más azt alkalmazza ami neki megfelelő.

2009. júl. 20. 21:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!