Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babátok minden étkezésnél...

A babátok minden étkezésnél kb. ugyanannyit eszik?

Figyelt kérdés
Az enyém egyszer 80ml-t máskor meg 160ml-t. Az a baj, hogy anyatejes+tápszeres pár napja de így csak kiöntök egy csomó tápit mert van, hogy kéri van, hogy nem. Mérlegem van itthon és úgy szoktam, hogy megmérem mennyit szopizik és ha nagyon keveset akkor megkínálom tápival szopi után.
2009. júl. 20. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom csak anyatejes volt a hozzátáplálás mellett és a mai napig van,hogy szinte semmit nem eszik.

De nyugodj meg semmi baja addig amíg nem fogy.Lehet étvágytalanság ha mocorognak a fogacskái(válogatósak és azt sem eszik meg amit eddig szeretett), ha időjárás változás van(front).De te sem eszel minden nap ugyanannyit.Igaz?

Melegben senki nem kíván enni csak folyadékot inni.

Az anyatej szomjoltó is.Próbáld kínálgatni többször cicire tenni és lehet,hogy annyi tejed lesz majd,hogy a tápszert is el tudod hagyni.Én legalábbis így voltam amikor 3-6 hónapos volt a kislányom(fejlődési ugrásnál) éreztem,hogy kevesebb a tejem és gondolkoztam a pótláson.De hála istennek nem kellett.

amúgy mennyi idős a babád?

Mert megkínálhatod egy kevés felforralt lehűtött vízzel is(Napközben).

Remélem tudtam segíteni neked.

Boldog babázást kívánok.

13 hónapos kislány anyukája

2009. júl. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jaj, azt elfelejettem leírni...5 hós.

Köszönöm a válaszod!

2009. júl. 20. 13:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!