Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Altatni tudó anyukák! Mit...

Altatni tudó anyukák! Mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Fiam 7 hónapos. Az elmúlt egy hónapban 30 dkg-ot hízott és 2 cm-t nőtt / . A 7. foga bújik, anyatejes, de már nappal 3x eszik / de-gyümölcs, 14 körül főzelék, 18 körül gyümölcsös tejpép v. főzelék /, de közben sokszor szopizik. Mászik, felült és felállt nemrég / azóta nem csinálta, kb. 1 hete/. Az éjszakák borzalmasak, kb. 5 x ébred, csak cicin alszik vissza, cumija van, vízzel próbálkoztam-nem jött be, nem velem alszik. Mostanában már csak ringatva alszik el, egyre többet akar ölben lenni. Próbálom sírni hagyni, de nehezen megy. Kezdek kifáradni, próbálok napközben aludni én is. Ő 3x alszik / de, kora délután, 18-felé/. Mit tudtok ajánlani? Fogára adok mindenféle kegyszert, de annyira intenziven jönnek,hogy nem enyhítik kellőképpen.
2009. júl. 20. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
éjjelre próbáld a viburcol kúpot. ha bejön, akkor azután tanítsd egyedül aludni. a lényeg, h nyugalomban legyen, ne fájjon a foga, akkor tudod csak egyedül altatni majd.
2009. júl. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem segít a Viburcol. 6 hónapos koráig egyedül aludt el, mióta beindult a mászás azóta nem alszik egyedül.
2009. júl. 20. 12:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt csinálta a fiam. Annyira felzaklatta, hogy elkezdett mászni, hogy éjjelente 5-8 alkalommal ébredt és csak a cici segített. Addig volt is sok tejem, aztán a hülye fejemmel rászoktattam a vízre, ami neki sem tetszett eleinte, de megszokta. Most meg alig van tejem. A vízzel is egy éjjel vagy 5-ször itattam meg, úgy hogy ugyan ott voltam vele, mint a szopival. Aztán egyszer csak felállt a bútorok mentén és elmúlt ez az éjszakai ébredések, pedig nagyon jönnek a fogai is. Ami még segített nálunk, hogy abba hagytam a dühöngést és amikor én elfogadtam ,hogy kelni kell hozzá, ő is megérezte a nyugalmamat, amitől ő is megnyugodott.
2009. júl. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!