Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újabb ízt hogyan vezettek be?

Újabb ízt hogyan vezettek be?

Figyelt kérdés
Még mindig nem tudom, hogy lenne praktikus. Már elég sok mindent eszik, de nem tudom, melyik a jó módszer. Az újat mindig magában kóstoltassam, pár kanállal, majd adjam ebédre rendesen, amit már ismer. Vagy a már ismertbe rögtön keverjem bele az újat, mindig egyre többet? Ti hogy csináljátok? Ma szeretnék a céklával próbálkozni, egyébként sütőtököt gondoltam ebédre. Hogy csináljam?
2009. júl. 20. 09:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi még csak gyümölcsöket,burgonyát és répát eszünk.Mindegyiket úgy vezettem be,hogy két szoptatás között kínáltam az új ízzel,pár nap után megpróbáltam magában adni,ha elfogadta,evett többet,ha nem akkor kevertem olyannal amit előte már evett nagyobb adagban.
2009. júl. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én nem szorakozok mert belelehet kavarodni. mindig teszek kicsit többet az ismert ízbe. Jó, van hogy külön is kostoltatom.
2009. júl. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
2. vok. Igaz a sütötökbe nem tennék céklát :) más nap adnék krumplis céklát
2009. júl. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!