Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hós babónak adnátok Flavin...

14 hós babónak adnátok Flavin immunerősítőt, ha nagyon sokat betegeskedne?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem adnék, de tudom ajánlani az aloés termékekből a berry nektárt ami immunerősítő. Ez csupa természetes anyagot tartalmaz, gyümi meg zöldség és aloé. Én is azt adtam a kisfiamnak mert 6 hós korára 3x volt megfázva és a dokinő ezt tanácsolta inkább, mert hogy amit ő írna fel immunerősítő az vegyi úton van előállítva. Most 11 hós a fiam és azóta semmi baja nem volt. Remélem nem is lesz.
2009. júl. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. A Flavin is természetes anyagokat tartalmaz, erről nem is hallottam amit írtál, de utána nézek!
2009. júl. 20. 14:26
 3/7 A kérdező kommentje:

Utána néztem, és tényleg jónak tűnik. Amióta issza a babód azóta nem volt beteg?

Az én fiam 9 hós koráig nem volt beteg, utána kezdett az unokatesója oviba járni, és azóta minden hónapban beteg, volt, hogy egy hónapban kétszer is. Nem szeretném állandóan antibiotikummal tömni, ezért gondoltam az immunerősítésre.

Most szerencsére szünet van az oviban (azóta nem volt beteg, de ha eljön a szeptember, tudom kezdődik minden elölről.

2009. júl. 20. 15:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Én egy hónapja adom a Flavin 21-et a 15 hónapos lányomnak mert étvágytalan volt. Azóta szuper az étvágya, és beteg sem volt. Igaz eddig csak egyszer volt eddig megfázása de az még régebben. Én csak ajánlani tudom neked a Flavint.
2009. júl. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2009. júl. 23. 16:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Első vagyok! Nem tudtam, hogy a Flavin is természetes anyagokat tartalmaz. Azt gondoltam, hogy ez az amit a dokinő akart felírni, de nem írta és így mondta az aloést. Mert arra mondta, hogy vegyi úton előállított. És azóta meg tényleg nem volt beteg. Ha majd bejön a hideg akkor megint beszedetek vele egy flakonnal.
2009. júl. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. júl. 24. 11:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!