Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fortéllyal pépesititek...

Milyen fortéllyal pépesititek darabok nélkül a gyümölcs püréket?

Figyelt kérdés
Nekem van egy tefal apritó/mixerem, nem botmixer, hanem kis üvegedény zárt fedővel, de nem megy a pépesités. Mindig át kell pasziroznom szűrőn a végén, de sokszor igy lé lesz a pürémből... Trükkök fortélyok? :)
2009. júl. 20. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Én rendes régi nagy turmixgéppel.Kp 30-40másodperc alatt teljesen lepürésíti,cumisüvegből is tudom adni.
2009. júl. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, azért irjatok még, mert most nem tudok turmixgépet venni... Elvileg ez a kütyüm erre is jó kéne, hogy legyen, és máshoz jó is szokott lenni, csak gondolom, egy-egy alma, barack kevés neki. Valaki irta, hogy RoboCheffel tök jól összepürésiti, ez is pont olyan, ő vajon hogy csinálja akkor?
2009. júl. 20. 09:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is megvettem a robochefet, meg minden féle botmixert turmixgépet s minden csak darabolt nekem!


Ami bevált, üveg reszelő, tesco interspar 1400 ft, minden olyan lesz mint a bolti bébi étel. Vegyél, nem bánod meg! Nem kell összeszerelni, darabjait mosogatni stb, szuper!


Amíg nincs, addig krumpli reszelő, csak azon marad a fele, de jól pépesít!

2009. júl. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom :)
2009. júl. 20. 10:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a sima botmixer jött be puhább gyümikhez és párolt dolgokhoz. Lehet az alma nyersen kemény a te mixerednek.
2009. júl. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vagy picit hígítsd...első voltam.
2009. júl. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. júl. 20. 12:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!