Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy ne ordítson...

Mit tegyek, hogy ne ordítson a babakocsiba?

Figyelt kérdés

egyszerűen már rettegek elindulni a fiammal,mert ordít a babakocsiba. ha az apukája velünk van,akkor ki tudjuk venni,ha már az ordítás határán van,de egyedül ezt nem tudom megtenni. már sportkocsit is vettünk neki,és egy kicsit fel is hajtottam,hogy lásson,de az is csak 2 percre megoldás. kérlek adjatok tanácsokat. köszönöm.

4 hós baba anyukája


2009. júl. 20. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy voltam a kisfiammal! Képes volt fél órán keresztül torka szakdtából üvölteni, ha nem vettem ki a kocsiból! Egy praktika vált be, hogy hasra fordítottam és a fejrésznél lévő szellőző nyíláson nézelődött, így elvolt még vagy negyed órát, de ennyi! aztán sport kocsira váltottunk és azóta semmi gond! De nálunk is négy hósan kezdte el csinálni és 5,5 hósan sportkocsiztunk először, igazából akkor szűnt meg! addig én se nagyon mentem vele hosszú útra! :(
2009. júl. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hát a hasonfekvős dolgot ki fogom próbálni,mert hason nagyon szeret lenni. már minden játékot odaadtam neki,de az sem. mindig cseszegetnek,hogy ne vegyem ki,de képes ájulásig is ordítani.

köszönöm a választ!

2009. júl. 20. 09:35
 3/6 anonim ***** válasza:

ÉN is így voltam, tiszta ciki volt hogy ordított a lányom, s haza felé mindig toltam az üres kocsit, ő meg az ölemben.

Vettem neki a babakocsira akasztható zenélő lógó játékot, brendonban szép nagy színes 3-4 ezer forint s itthon bele bele tettem a kocsiba hogy szokja, s ráakasztottam, s jól elvolt vele ütögette nézegette, harapdálta, s utánna ha kimentünk is elvolt vele. Van amikor a hordozót teszem a kocsira, arra akasztom a játékot s úgy megyünk sétálni.

2009. júl. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

na én ezért vettem neki kengurut,mert egyszerűen már nem tudtam mit tenni az akkor 3hónapos fiammal.se hason,se félig ülve se sehogy nem volt jó neki a kocsiban.így a tél közepén beletettem a kenguruba,és így elvoltunk.

majd amikor nagyobbacska lett,a sortkocsiban viszonylag jól el volt,mindig egy kicsit hosszabb időre mentünk sétálni.Most már nagyon élvezi.8,5hónapos

2009. júl. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első vagyok! Nekünk a játékok sem váltak be ebben az időszakban, bármelyiket is próbáltam! Viszont a kenguru tényleg jó volt, az én kisfiam is nagyon szerette, de azt ebben a nagy melegben most nem ajánlom, mert tuti pillanatok alatt összeizzadtok! Kitartás, ennek a korszaknak is vége lesz egyszer! :)
2009. júl. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom is csinálta kb. féléves koráig. 1-2-3 hónaposan még öröm volt vele elindulni, mert egyből elaludt a kocsiban, aztán valahogy nem tetszett neki a dolog. VOlt, hogy elmentünk a boltba és inkább nem mentem be amíg ordított, meg kellett várni, hogy elaludjon. Őt se érdekelték a játékok, amit furcsállottam is, hiszen itthon meg sosem volt egy sírós baba, leraktam a kis kuckójába a játékaihoz és teljesen jól elvolt. Most 7 hónapos és már egy ideje nem ordít a babakocsiban, mi is a sportrészt használjuk, nézeget, szereti nézni ahogy a fák ágait fújja a szél. Viszont ha a nap csak egy kicsit is belesüt a szemébe, akkor vége a dalnak, onnantól kezdve ő is nyűgössé válik. Igazából én sem tudom, hogy mitől volt ez az "ordibálós" korszak. A nagyobbik lányomnál nem volt ilyen, bár egy időben ő is jobban szerette a kengurut. Vidd minél gyakrabban sétálni, hogy ő maga fedezze fel: jó dolog a babakocsiból szemlélni a világot. :)
2009. júl. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!