Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek hány hónaposan kezdett...

Kinek hány hónaposan kezdett el kúszni, mászni, majd járni a Dévény módszerrel kezelt babája?

Figyelt kérdés
Mi április óta járunk, most 7 hónapos, és már szépen ül, lazult sokat, de pl. kúszni nem akar (vagyis akarna asszem, de csak szenved ha hasra rakom, és addig nyíg, amíg fel nem ültetem), úgy látom kb. 1 hónapja semmi változás az állapotában. A gyógytornászunk mindig mondja, hogy soakt lazult stb az elmúlt hét óta, de iagzából én nem látom most a fejlődést). Légyszi nyugtassatok meg, hogy csak idő kérdése! Köszönöm előre is!
2009. júl. 20. 09:06
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

szia,


képzeld, Szilvi épp ma kezdett el járni :)))

Kb. 2 hete kezdte el az első 1-2 lépést megtenni, és ma délelőtt úgy döntött, hogy megy ez neki folyamatosan is. Na még persze bizonytalan eléggé, de megyeget. amúgy fő ideje volt, mert 1 hónapja tiszta őrült, állandóan csak rajtam akar csüngeni, talán ez majd eltríti egy kicsit....

még vissza kell mennünk egyszer gyógytornára, de még várok vele, amíg egy kicsit ügyesedik, akkor biztos jobban lehet látni, van-e korrigálnivaló. Amúgy én se szívesen viszem most sehova. Mi a férjemmel beoltattuk magunkat, de őt még ugye nem lehet. Meg őt nem is szívesen oltatnám be, de nem tudom. Én is mindig úgy indulok el még a boltba is, hogy csak nehogy összeszedjünk valamit.


Örülök, hogy ti is ügyesedtetek! csak így tovább! :))


Üdv

Zsuzsi

2009. nov. 24. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!