Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok minden tápszeres...

Adhatok minden tápszeres étkezéshez egy kanál sinlacot?

Figyelt kérdés
Gyermekem nem eszi meg a tápszert már üresben
2009. júl. 20. 07:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Én adtam, sőt, volt hogy szőlőcukrot is raktam bele, hogy jobb legyen. Tejérzékeny volt a babám és borzasztó tápszert kapott.Csodálom, hogy megette. Nem tudom mennyi idős a babád. Próbálkozz más tápszerrel, vannak elfogadható ízűek.Mennyi idős?
2009. júl. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Az én babám is tejérzékeny. Miért raknál bele Sinlac-ot?annak jobb íze van? milyen tápszert használtok? most váltottatok,vagy csak most nem fogadja el?
2009. júl. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Milupa ha startot kapott. Doki javasolta a sinlacot kedjük el. raktam neki dúsítani a tápszerbe gyümölcsbe, de azóa csak úgy eszi meg a tpászert, ha rakok bele, mert az édeskésebb ízt ad neki.

3 hónapos múlt

2009. júl. 20. 08:55
 4/7 anonim ***** válasza:
mi is 3 hósak vagyunk.milupa pepti 1-et eszik,de csak 3 hét múlva próbálhatjuk meg a sinlacot.de szerintem 1 kanál milupa helyett kell a sinlacot,és fokozatosan többet. írj priviben,ha van kedved
2009. júl. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2 hónapos kortol kötelezöen kellet adnom a szinlakkot egy kiskanállal az étkezések elött. Majd uzsira is csak azt. Persze hogy raghatsz bele, nagyon egészséges. 15 hónaposig azt ette. 16 hónapos,doki már nem irja föl.
2009. aug. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld meg a Beba HA-t. Az enyém azt ette fél éves koráig, nagyon szerette. Azóta már Beba 2-est és 3-ast kap, még mindig szereti :).
2009. aug. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bebe Ha start aktív tápszer állítólag a legjobb ízű (már amennyire jó ízű lehet egy tápszer). Nyugodtan adj neki sinlacot, semmi baja nem lesz tőle, és az tényleg finom.

Az én kislányom 3 hónapos kora óta kapja éjszakára, és 10 órát alszik tőle. Néha napközben is kap belőle kis gyümivel elkeverve. Most 4 hónapos.

2009. aug. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!