Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg igaz, hogy a tejpép...

Tényleg igaz, hogy a tejpép és a tápszer ugyanaz?

Figyelt kérdés
Ugyanazok a hozzávalói vagy mi? Akkor miért árulják külön névvel? Lehetne tápszert is adnom csak sűrűbben?
2009. júl. 20. 07:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem tudom, ki mondott neked ilyen hülyeséget, most hasonlítottam össze a milupa ha pépet, és a ha2 tápszert, a tápszerben 2x annyi hozzávaló van mint a pépben.


És a tápszert nem szabad sűrűbbre csinálni, mert nem tudja megemészteni a baba.


A pép és a tápszert 2 különböző dolog, nem váltják ki egymást, a pépet csinálhatod hígabbra, sűrűbbre, a tápszernél viszont nem szabad eltérni a ráírt adagolástól (ez rá is van írva).


9,5 hós kislány anyukája

2009. júl. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
A tejpépre is az van írva, hogy tápszer, de nem ugyanaz mint a sima tápszer (a tápszerben 2x annyi tápanyag van, mint a pépben).
2009. júl. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Annyi a különbség, mint a sima tej és a tejbegríz, vagy tejberizs között. Ugyanis a tejpépben gabona is van, amit tápszerrel hígítanak tehéntej helyett. Ezért táplálóbb és hízlalóbb, mint a tápszer. Szóval duci babáknak nem ajánlott.
2009. júl. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Teljesen más a kettő. A tápszer az anyatejet helyettesíti, s azt eszi a baba minden étkezésre.

A tejpép egy laktatóbb, szilárd ételekhez szoktató rizses alapanyagú napi 1x adható pép.

A hipp tejpép az aminek a fele rizs a másik fele tápszer, de azt is csak naponta 1x szabad adni.

2009. júl. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem ugyanaz,de hasonló.Utolsótol kérdezném,honnan veszi,hogy a tejpépet csak 1x 1 nap szabad adni?
2009. júl. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

hát akkor engem itt a gyakorin és a gyógyszertárban is teljesen félreinformáltak, tök szupi...

Azért utálom hogy ilyen kavar van mindennel, nektek köszönöm a válaszokat okosabb lettem

2009. júl. 20. 15:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért,mit mondtak itt-ott?
2009. júl. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
itt a gyakorin sok tejpépes kérdésre írták, hogy mit izélünk az ugyanaz mint a tápszer csak sűrűbb (bocs, de most nem keresem meg, talán elhiszed, különben nem kérdeztem volna) a gyógyszertárban meg a nő azt mondta, hogy miért nem viszek inkább tápszert tejpép helyett, mert az ugyanaz csak sűrűbbre csinálom, ennek ellenére pépet kértem, ezekszerint helyesen, így okés?
2009. júl. 20. 18:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!