Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kel a babátok? Ha még...

Mikor kel a babátok? Ha még ilyenkor fent vagytok, hogy bírtok felkelni hozzá?

Figyelt kérdés
Az én 8 hónapos fiam 6-kor kel általában. Este 10 körül aludt el. De nekem meg ilyenkor van időm elvégezni egy-két dolgot meg ilyenkor van időm kicsit ideülni a gép elé. Reggel meg alig bírok kelni hozzá :( Ti hogy vagytok ezzel?
2009. júl. 19. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
5 körül ébred, 6-f7 körül éhezik meg, a kettő között forog, gügyög, szóval én már felébredek rá. Nem tudom, hogy birom, de fél 11-nél előbb még nem jutottam ágyba, inkább ilyenkor szoktam menni. Régen aludtam 9 órákat is, akkor voltam magamnál, most valahogy még birom. Mondjuk végigalussza az éjszakát, szóval alhatok egyben 5-6 órát. Heti 1x azért van, hogy az 1. és 2. etetés között apa szórakoztatja, én meg visszaalszom, az jó érzés. Illetve ma is pont aludtam sokat napközben, mert kikészitett a front, nem volt vérnyomásom, szóval ma pont jól birom. :) 3.5 hós a baba.
2009. júl. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
7 hetes lányom este 10-11 körül alszik el. Fel szokott ébredni enni 5-6 óra körül, de evés után azonnal visszaalszik. Majd felébred 9-10 óra körül és akkor kezdődik a napunk.
2009. júl. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
6 hónapos lesz a lányom. 8 körül elalszik, és 6körül kel. Akkor én már jobban örülök, ha 4-5 óra körül megébred, mert akkor egy rövid cicizés, és még visszaalszik, de ha 6kor ébred, akkor ez már nem sikerül! Így aztán elég hosszú a délelőtt. Miután 8körül már alszik, így ami fontos, utána el tudom intézni, bár akkor már nem szívesen zörgök. Reggel járókában van, akkor is a legszükségesebbeket megcsinálom, porszívózás, felmosás, fürdő, WC, mosás. Vasalni úgy szoktam, hogy ő közben a szobában hömbölög. Nagy projektbe nem tudok mellette kezdeni, ablakpucolás, egyebek csak rászervezéssel sikerülhet. Az alvással így nincs problémám, én úgy érzem, kialszom magam! Remélem hamarosan nektek is sikerül!!
2009. júl. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló nálam is. Este 9 körül alszik el (van hogy hamarabb), és reggel 5-6 körül kel. Hál istennek van már némi napirendünk amibe már én is beleférek (evés, gépezés..). Egész nap fáradt vagyok, néha vele tartok a délutáni szundizásban. De általában akkor takarítok, teszek-veszek itthon. Este meg mikor már ő alszik akkor meg én nem tudok elaludni nézem a tv-t. Aztán éjfél körül elalszom és korán reggelt már kukorékolni kell. Sokszor alig bírok felkelni, szememet kinyitni egyáltalán. Ma pl. 6-kor kelt megetettem, tisztába tettem láttam rajta hogy még álmos. Az istennek nem akart aludni, engem sem hagyott (visszafeküdtünk az ágyba, magam mellé tettem). Egy órát hallgattam ahogy "beszél", ficánkol. Na jó keljünk fel. Kimentem wc-re, fogat mosni mire visszaértem már horkolt. Guta ütött meg.. fogmosás, mosakodás után én már nem tudok visszaaludni.
2009. júl. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!