Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Art a kicsi lanyomnak ha...

Art a kicsi lanyomnak ha minden nap reszelek sajtot a foziebe? (folyt lent)

Figyelt kérdés
9 hos es ugy 8 hos kora ota szinte sott minden nap teszek sajtot az ebedjebe. a medve sajtol es a turotol tele van szunyogcsipes szeru pottyokkel de a reszelt trapistatol semmi baja.minden nap eszik husit.
2009. júl. 19. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell kitapasztalni. Ha a trappista sajttól nincs semmi baja, adhatod neki. Nekünk a védőnő javasolta, hogy 8-9 hónapos kortól reszeljük bele a főzelékébe.
2009. júl. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak egyes fehérjetartalmú dolgokra allergiás, mint például én.Én a tojásfehérjétől kapok csalán kiütést, a többi jöhet.
2009. júl. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig fölösleges...vagy husi, vagy sajt, de egy-két nap ki is kell hagyni, nem kell még leterhelni a szervezetét ennyire még csak 8 hós. főleg ha allergiás reakciót is mutat.
2009. júl. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan teheted bele minden nap, nekünk is a védőnő javasolta. Sőt, mellé a mindennapi husit is (persze csak keveset és napi egyszer).
2009. júl. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nem kemény a széklete akkor nem baj.

Csak kemény sajtot adhatsz neki a puha kenhetőket csak 18 hónapostol szabad.Nem minden babának árt de elöbb utobb ki fog jönni rajta.A tiéd jelezte,hogy ő nem kaphat és ne is adj,csak 18 hónaposan.

2009. júl. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő azt mondta, hogy a kenhető sajtot is lehet adni 9 hónapos kortól.
2009. júl. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A dokinő elött kérdeztem a puha sajtot és a padlizsánt.

A védőnéni mind kettöre 8 hónapos kort mondott és a dokinéni megkérdezte,hogy ezt hol tanitották?

A tegnap oltásra mentünk és más védőnénink van.

A mi gyermekegészségügyi könyv közepén a táblázat mind kettőre 18 hónapos kor van irva.

De mint írtam nem mindenkinek árt.

A férjem 2 hetesen halat kapott és semmi baja,a testvére is kapott és ő alergiás a halra.

2009. júl. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszi szepen mindannyiotoknak.azert legge nagyon aggodom es ugy hataroztam hogy csakminden masodik nap fogok adnimar csak kemeny sajtot.csak aggodom hogy nem e artottam a belecskeinek vagy valamienek ezzel a sok sajttal. Minden jot mindenkinek es jo egeszseget !!!
2009. júl. 23. 20:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!