Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy érzi magát a 4-5 hónapos...

Hogy érzi magát a 4-5 hónapos babótok? Mit csinál? És mekkora a súlya?

Figyelt kérdés
2009. júl. 19. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia.4hós a babám.2héttel ezelött volt 6400gr 61cm.Kislány.kb4szer megfordult már hasról hátra,hátró hasra még erősen gyakorolja.Gögicsél,pár napja fujja a nyálát,nagyon édes.Nyul minden játékért és megis tudja őket fogni.
2009. júl. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13-án volt 4 hónapos a Manócskám.Kisfiú,6670gramm és 64 cm volt csütörtökön,akkor kapta meg a védőoltást.Viszont azóta nem nagyon akar cicizni,jelen pillanatban tiszta kin az evés.ettől nagyon kivagyok.Viszont nagyon mozgékony,még nem volt 3 hónapos ,mikor hasra fordult.Most már megy a visszafordulás is.Sokat gőgicsél,imádja a tesót,10 éves lány),hangosan kacag,és imád fürdeni.1 hét mulva próbálkozunk a baby ússzással.Remélem tetszeni fog neki.
2009. júl. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

jééé, az én fiam is 13-án volt 4 hós, ő most 6600 gramm, bár ez angyon változó, attól függ éppen milyen napszakban mérjük:-)

Szépen fordul a hátáról a hasára, fordítva csak nagyon ritkán, mert imád hason, ő is fújja a bubijait és dumálgat folyton, aztán pár napja simizi az arcunkat, olyan édes. Nálunk a héten kapja a kötelező oltásait, múlt héten a rotát kapta, nem volt semmi tőle. Sokat sétálunk, de csak 5 után ebben a melegben, este a fürdit nagyon élvezi, majd kiugrik a kádjából, úszik minden, már nem sokáig tudom abba fürdetni, mondjuk szokott velünk is fürdeni a nagykádban. És a te babucid kérdező?

2009. júl. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezen a héten leszünk 5hósok. Kislány,6770gr(pont tegnap mértük)65cm. Mit csinál? Sikítozik,kacarászik,brümmög mint egy "királykategóriás"motor,izeg-mozog,forog hátról hasra és fordítva is,de nem mindíg sikerül és akkor nekiáll kiabálni hogy segítsek.Imád játszani a játszószőnyegen,elvan akár egy órát is,ha odamegyek beszélni neki,rám se néz.... A múlt heti meleget nehezen tűrte,akárcsak az anyja :o)
2009. júl. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Lányom 8-án volt 4 hónapos, tegnapi súlya 6050 gramm (66 cm).

Fordul hátról hasra, vissza is néha. Imádja fújni a nyálát. Nyúl a játékokért.

Mostanában hason fekve szeret tevékenykedni.

2009. júl. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az én pici lányom 7000 gramm, és 65 cm. Rengeteget mosolyog, és már néha hangosan teszi! Huncutkodni is tud már:) A meleget nem nagyon bírjuk. Elkezdtük a hozzátáplálást, mert a tápit már unja. Gőgicsél, beszélget, és minden érdekli! A játszószőnyegen jól elvan, és már jobban szeret hason lenni!

Köszönöm a válaszokat! Jó egészséget, és babázást mindenkinek:-)

2009. júl. 20. 08:57
 7/9 anonim ***** válasza:

4,5 hós a lányom, 68 cm, és 7600 gramm. Két hét alatt felszedett 1200 grammot a hozzátáplálásnál,mert szopi után ordított hogy még éhes, de nem kövér, mert meg is nyúlt, hatalmas lett, 9-12 hós ruhákat hordunk, mindent kinőttünk.

Rengeteget sikítozik, de olyan hangosan hogy már néha a fülem fáj tőle, sokat nevet kacag, izeg mozog minden érdekli, ha ölben van csak úgy kapkodja a fejét minden után, nagyon kiváncsi.

Hasra fordul, néha vissza is, de utál hason lenni.

Nagyon szépen fog mindent, dolgok után nyúl, elveszi magának.

Délelőtt megeszik 1 almát 1baracckal, délután egy adag tejpépet, de mellette még napi 6-7 szopi van.

Átalussza az éjszakát, a meleget jól viseli. Áldott jó gyerek, csak ha bepisilt, bekakált vagy unja a fekvést akkor szól hogy csináljak már vele valamit :)


Ti babátoknál napi hány pelenka fogy? Én már kész vagyok, 4-es pelust használunk,s napi 12-15 db elmegy.Nem bírja a pisit, s napi 2-3 kaki van.

2009. júl. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

07:53-as

Ő anyatejes, kakis nincs minden nap, pisis az szokott lenni 6-7 darab, 3-as hord.

Meleget nehezen de bírtuk ( van a házban klíma).

Szokott kapni vizet, vagy teát.

2009. júl. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
9.37-es válaszolónak.Babája válogatja ki mennyire bir pisis pelusba lenni.Éppen tegnap olvastam,külön csoport akik nem birják ha kicsit pisisek.Az én kislányomat nem zavarja.5-6szor cserélek.
2009. júl. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!