Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire jó a kocsicipő?

Mire jó a kocsicipő?

Figyelt kérdés
Csak nem értem ha még nem jár minek neki cipő? Vagyis a kocsiban nem járkál. Ha hideg van zoknit húzok a lábára. Vagy ez nem a hideg ellen van? Vagy hogy szokja a cipőt? Szóval mire jó?
2009. júl. 19. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmire, értelmetlen. Maximum arra jó, h' nem szóljanak be, h' miért nincs cipő a lábán. Velem párszor megtörtént (vadidegenek jegyezték meg), és nem értették, h' azért mert még nem is áll a gyerek. Én nem foglalkoztam ezzel, az első cipőjét akkor kapta, amikor már kapaszkodva lépegetett, és néha a játszótéren kivettem a babakocsiból.
2009. júl. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét gyerekemnek vettem,mert hüvősebb időben,főleg nyirkos időben zokniban hideg volt a lába,még takaró alatt is.
2009. júl. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk sem volt, télen zoknit, meg kötött kiscipőt adtam a lábára, meg a lábzsák. Elvolt vele. De engem is mindig megszólnak, hogy miért nincs cipője. Talán annyit ér, hogy mondták nekem az anyukák, akik 3 hónapos kortól cipőt adnak a gyerekre, hogy simán fel tudják rá adni. Az én lányom 1 éves, most kezdünk cipőt hordani, de alig tudom ráadni, feszíti hátrafelé a lábát.

De nekem a védőnő meg gyógytornász is azt mondta, hogy nem kell, mert csak deformálja a lábát, ami teljesen felesleges, amíg nem jár.

2009. júl. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Megerősített abban hogy felesleges a kocsicipő.
2009. júl. 19. 20:52
 5/5 anonim ***** válasza:
egy értelmetlen baromság!
2009. júl. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!