Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha elkezd kúszni a babám,...

Ha elkezd kúszni a babám, hagyjam menjen akármerre?

Figyelt kérdés
Persze úgy hogy ott vagyok vele végig, vagy inkább kerítsem le a szobát és csak ott "randalírozzon"?
2009. júl. 19. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem korlátozom, nagy èlmény neki a felfedezés, ebből is rengeteget tanul. Csak figyelni kell minden mozdulatát, az biztos!:)
2009. júl. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nyuszigolyóm most kezdett el intezíven kúszni,néha már sikerül mászni is.Átnéztem a szobát,hogy mit kell menekítenem,hogy ne legyen korlázozva a baba,hát,ez minden nap talál valamit,amit hú ezt el kell tenni felkiáltással kommentálunk.hol egy telefontöltőt talál,hol egy könyvet,hol ezt hol azt,de nem korlátozom,menjen amerre akar.szedtem már ki az ágy alol is:-))
2009. júl. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor hagyom a nagy felfedezőt kibontakozni!
2009. júl. 19. 20:18
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi lezártuk a lépcsőt, hogy ne essen le, és az emeleten mindenhol mászkálhat. Parketta van, tiszta, nem hideg. (bár ebben a melegben mindegy, de ő télen kezdett el mászni). A földszinten a hideg kövön nem hagytam kúszni. Persze anyósom így is mindig sipítozott, hogy jaj, fel fog fázni, ne hagyjam, meg pakolta mindig vissza a szőnyegre. Hát, kívántam neki, csinálja egész nap! Képtelenség korlátozni. Mondjuk azt megteheted, hogy a szobája ajtajára gyerekrácsot teszel, ha nem akarod, hogy később mindenhol szétpakoljon. Én már kezdem bánni, hogy nem azt csináltam, mert minden szobában iszonyú kupit csinál semmi perc alatt.
2009. júl. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!